نسخه چاپی

مشكل پیچیده انصاری‎فرد در پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس به تازگی در بدنه مدیریتی خود تغییر بزرگی را تجربه كرده و روزهای مهمی در پیش دارد.به گزارش نما، محمدحسن انصاری‎فرد به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس فعالیت‎هایش را آغاز کرده و در اولین گام موفق شد از مانع بزرگی به نام «طلبکاران صاحب حکم علیه باشگاه» به سلامت عبور کند. او با جلسات پیاپی توانست تخفیف خوبی از چند طلبکار باشگاه بگیرد و در شروع کار، اقدامات مثبتی داشت.

اخبار ورزشی- با این حال، انصاری‎فرد با مشکل بزرگ‎تری به نام عدم نقدینگی مواجه است. از یک سو، حساب باشگاه خالی است و از طرف دیگر، ایرج عرب برای حل مشکلات مالی در زمان مدیریت خود، بخش اعظمی از پیش‎پرداخت اسپانسر باشگاه را دریافت کرده و مدعی است با آن، مخارج باشگاه را تسویه کرده بود.

گفته می‎شود رقم این پیش پرداخت، ۱۵ میلیارد تومان تخمین زده می‌شود. این درحالی است که یک شرکت دیگر برای در اختیار گرفتن امتیاز بلیت فروشی با باشگاه پرسپولیس عقدقرارداد کرده و در همان ابتدا ۷ میلیارد تومان به صورت نقدی به حساب پرسپولیس واریز شده تا این باشگاه هیچ مشکلی برای شروع فصل نداشته باشد.

این پول قرار بود در ابتدا، به یورو تبدیل شده و برای بازگرداندن برانکو به پرسپولیس هزینه شود، اما حالا یکی از بهانه‌های افزایش بی‎رویه قیمت قرارداد برخی بازیکنان شده است. با این حساب انصاری‎فرد با دو مشکل مواجه است؛ اول اینکه پولی در بساط ندارد تا معضلات مالی را مرتفع کند و در ثانی، منابع درآمدزایی خالی شده و تا قسط دوم اسپانسر که اواسط آذرماه است، باید منتظر بماند. این موضوع بدون تردید روی مدل مدیریتی او تاثیر منفی دارد هرچند انصاری‎فرد به آینده امیدوار است و می‎خواهد با پرداختن به برخی جزئیات در قرارداد با اسپانسر اصلی باشگاه، نقدینگی فوری برای پرسپولیس داشته باشد.

۱۳۹۸/۶/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...