نسخه چاپی

پیام علی‌اكبر صالحی به سید حسن نصرالله

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی به دبیركل حزب‌الله لبنان ارتحال شیخ حسین كورانی را تسلیت گفت.
به گزارش نما، علی‌اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی رحلت عالم مجاهد و فقیه مبارز، «شیخ حسین کورانی» را به سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان تسلیت گفت.

اخبار سیاسی- متن این پیام بدین شرح است:

" اِنّا لِلّـه و اِنّا اِلیـهِ راجعـون"

مجاهد نستوه حضرت آیت‌الله سید حسن نصرالله (دامت‌توفیقاته)
سلام العلیکم بما صبرتم،

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نهضت حسینی و با سلام و درود بی‌ پایان به پیشگاه سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بدین وسیله رحلت عالم مجاهد و فقیه مبارز، مرحوم شیخ حسین کورانی را به محضر حضرتعالی و تمام اعضاء و دوستداران جنبش مقاومت و خانواده سربلند و پرافتخار حزب‌الله لبنان تسلیت عرض می‌کنم.

آن عالم وارسته، یکی از ثمرات و برکات اندیشه والای محی‌الدین زمان، حضرت امام خمینی و نمونه‌ای از یاران و رهروان صدیق نهضت جهانی اسلام در دوران معاصر بودند و با تأسی به سیره ائمه اطهار (علیهم‌السلام) و با پیروی مخلصانه و مؤمنانه از آرمان‌های خمینی کبیر، وظیفه دینی و انسانی خویش را به نیکوترین وجه ممکن به انجام رساند و برای همیشه در ذهن مبارزان و مجاهدان فی سبیل الله جاودانه شد.

اینجانب ضمن آرزوی علو درجات برای آن عالم عامل، دوام سلامتی و مزید توفیقات آن برادر گرانقدر و تمامی یاران و هواداران نهضت مقاومت اسلامی را در سایه عنایات و توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) از درگاه ایزد منان خواستارم.»

۱۳۹۸/۶/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: