نسخه چاپی

مریم رجوی سواد نوشتن یك نامه را هم ندارد

عکس خبري - مريم رجوي سواد نوشتن يك نامه را هم ندارد

نقش مسئولین زن در سازمان از جمله مریم‌رجوی نمایشی بوده و آنها هیچ توانایی و قابلیتی برای اداره یا سازماندهی امور را ندارند.

به گزارش "نما" به نقل از موسسه راهبردی دیده‌بان، حسین‌نژاد مترجم سابق مسعود رجوی گفت: هیچ‌یک از مسئولین زن گروهک تروریستی منافقین حتی خود مریم رجوی سواد سیاسی و تخصص کافی برای اداره امور، سازماندهی و مدیریت را ندارند و این افراد به صورت کاملاً نمایشی در پست‌های مدیریتی اختراع شده از سوی مسعود رجوی قرار گرفته‌اند.

وی ادامه داد همه تصمیم‌گیری‌ها و سیاست‌گذاری‌های منافقین از سوی چند نفر محدود انجام می‌شود و بقیه اعضای منافقین از جمله زنان شورای رهبری، نقش سیاهی لشکر را دارند و مانند همه فرقه‌ها مورد سوء‌استفاده قرار می‌گیرند.

یکی از همین افراد، عباس داوری است که حتی متن سخرانی‌های مریم رجوی را تنظیم و از پادگان اشرف برای وی به اورسورواز در فرانسه ارسال می‌کند، وگرنه خود مریم رجوی توانایی تنظیم یک نامه یا یک درخواست ساده را هم ندارد، خود من هم بارها نامه‌های نوشته شده یا درخواست‌ها را تنظیم، بازنویسی و غلط‌گیری کردم و همان زمان متوجه کم‌سوادی اعضای زن شورای سرکردگی می‌شدم.

مترجم رجوی افزود: اعضای شورای سرکردگی منافقین که همگی زن هستند حتی قدرت فهم فعل و انفعالات سازمان را هم نداشته و از دلایل تصمیم‌گیری‌ها و اقدامات گروهک بی‌اطلاعند. آنها هنوز تصور می‌کنند که قرار است روزی قدرت را در ایران در دست بگیرند!

وی ادامه داد: این وضعیت مطلوب رجوی و مطابق با سیاست‌های اوست و همیشه اعتقاد داشته که نیروها هرچه بی‌سوادتر و کم اطلاع‌تر باشند فرمانبرداری آنها بیشتر است و تناقضات سازمان را کمتر درک می‌کنند.

۱۳۹۱/۸/۱۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...