نسخه چاپی

عربستان: آرامكو تا پایان این ماه به ظرفیت كامل تولید برمی‌گردد

مدیر عامل شركت آرامكو پس از یك هفته از حمله یمنی‌های به شركت نفتی آرامكو مدعی شد: تولید این شركت تا پایان این ماه به ظرفیت كامل تولید برمی‌گردد.

به گزارش نما، امین ناصر مدیر عامل شرکت نفتی آرامکو در پیامی خطاب به کارگران و کارمندان این شرکت با بیان اینکه آرامکو از این حملات سربلند بیرون آمد، مدعی شد: تولید با ظرفیت کامل این شرکت از پایان این ماه از سر گرفته می‌شود و به میزان تولید قبل از حملات پهپادی خواهد رسید.

اخبار اقتصادی-14 سپتامبر حملات پهپادی یمنی‌ها به پالایشگاه‌های بقیق و خریص خسارت زیادی به آنها وارد کرد که تولید نفت آنها را به نصف رساند.

ناصر در یک پیام داخلی اعلام کرد که این حملات که با هدف تخریب آرامکو صورت گرفت اما پیامدهای ناخواسته‌ای خواهد داشت به طوری که این حملات 70 هزار نیروی آرامکو را قوی‌تر از گذشته کرد و باعث اعتماد به نفس بیشتر و سریع شدن کارمندان ما در مأموریت‌های محوله‌شان شدند و آرامکو پس از این حملات قوی‌تر از گذشته خواهد بود.

وی همچنین مدعی شد که اگر ما به سرعت عمل نمی‌کردیم و اوضاع را کنترل نمی‌کردیم تأثیر آن بر روی بازارهای نفتی و اقتصاد جهانی می‌توانست بسیار مخرب باشد.
ثبت: ۱۳۹۸/۶/۳۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: