نسخه چاپی

توقف خام فروشی دلیل افزایش تعرفه صادرات معدن

وزیر صنعت گفت: با اصلاح تعرفه صادراتی شاهد ایجاد روندی مثبت در حجم تولیدات صنایع معدنی در داخل خواهیم بود.

به گزارش نما، رضا رحمانی در حاشیه سفر یکروزه خود به استان اصفهان در خصوص جلوگیری از خام فروشی برخی تولیدات معدنی، اظهار داشت: با اصلاح تعرفه صادراتی و ممنوعیت های اعمال شده با لحاظ آمار کاهشی در صادرات این اقلام در سال گذشته، شاهد ایجاد روندی مثبت در حجم تولیدات صنایع معدنی در داخل هستیم که البته قطعاً این سیاست تداوم خواهد داشت.

اخبار اقتصادی-وی در خصوص تولیدات صنعتی و معدنی و همچنین حوزه تجارت استان اصفهان، گفت: موارد متعددی از سوی تولید کنندگان اصفهانی مطرح و تصمیماتی اتخاذ شد که با همت مدیران استان بسیاری از موضوعات قابل رفع و رجوع هستند و مواردی هم برای بررسی و تصمیم گیری در سطح ملی ارجاع و حتما پیگیری های لازم انجام خواهد شد تا روند توسعه استان اصفهان تداوم داشته باشد.

وزیر صنعت افزود: رونمایی از میز ملی نساجی در اصفهان یکی از جلسات مهمی بود که در راستای سیاست های توسعه ای وزارتخانه در خصوص صنایع نساجی و پوشاک تصمیمات خوبی گرفته شد که امیدواریم روند خوب این صنعت در کشور شتاب بیشتری بگیرد.

رحمانی تصریح کرد: شرایط کنونی کشور فضا را برای توسعه صادرات بیش از پیش فرآهم آورده که حتما پیرو سیاست های حمایتی دولت و تلاش مجدانه بخش خصوصی این فرصت به تثبیت افزونتر اقتصاد کشور کمک خواهد نمود
ثبت: ۱۳۹۸/۶/۳۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: