نسخه چاپی

«رمانتیسم عماد و طوبی» در جشنواره 38 فیلم فجر

«كاوه صباغ زاده» كارگردان جوان سینما برای دومین بار برای حضور در جشنواره فیلم فجر در دوره سی و هشتم فیلمبرداری اثر جدید خود را آغاز كرده است.به گزارش نما، «کاوه صباغ زاده» کارگردان جوان سینما برای دومین بار برای حضور در جشنواره فیلم فجر در دوره سی و هشتم فیلمبرداری اثر جدید خود را آغاز کرده است.

اخبار فرهنگ و هنر - «رمانتیسم عماد و طوبی» نام فیلم جدید این کارگردان جوان است که بار دیگر در حال و هوایی خاص ساخته خواهد شد، از جمله نکات جالب توجه عماد و طوبی می توان به حضور بازیگران جوان و بعضاً کمتر شناخته شده در سینما اشاره کرد.

فیلمبرداری فیلم سینمایی «رمانتیسم عماد و طوبا» به کارگردانی کاوه صباغ‌زاده، با حضور حبیب ایل بیگی، قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی، چهاردهم آبان ماه امسال در تهران آغاز شد و بنا به گزارشات تا اواخر آذر ماه به طول خواهد انجامید.

در این فیلم نیز همچون «ایتالیا ایتالیا» مهدی صباغ زاده، پدر کاوه صباغ زاده تهیه کنندگی را بر عهده دارد، «رمانتیسم عماد و طوبا» دومین تجربه کارگردانی صباغ زاده بعد از فیلم «ایتالیاایتالیا» است که توانسته بود نظر سینماگران، منتقدان و مخاطبان را به خود جلب کند.

فیلمنامه این فیلم سینمایی در ژانر کمدی، رمانتیک، فانتزی؛ اقتباسی آزاد از کتابی نوشته آلن دوباتن است که توسط کاوه صباغ زاده به نگارش درآمده است. در خلاصه داستان «رمانتیسم عماد و طوبا» آمده است: «عماد: عاشق دندون خرگوشیاتم. طوبا: تازه هنوز مسواکشون نزدم»


الناز حبیبی، حسام محمودی و علی انصاریان از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته اند. ایتالیا ایتالیا فیلم اول صباغ زاده در جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد و توانست نظرات مثبتی را برای خود جذب نماید.
ثبت: ۱۳۹۸/۸/۲۰

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: