نسخه چاپی

آنهایی كه شعار می‌دادند كالدرون باید اخراج شود منطق درستی ندارند

قلیچ گفت: كسانی كه بعد از بازی شعار می‌دادند كه كالدرون باید اخراج شود منطق درستی ندارند، مگر سرمربی می‌تواند می‌تواند شخصا وارد زمین شود و توپ را وارد دروازه كند.


به گزارش نما، وحید قلیچ در ارتباط با شکست پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: پرسپولیس در دیدار با نفت مسجدسلیمان بدشانس بود و دو توپ به تیر دروازه خورد در حالی که حریف یک موقعیت داشت و همان هم گل شد. تیم کالدرون به خصوص در نیمه دوم فوتبال خوبی بازی کرد اما موقعیت‌هایشان به گل تبدیل نشد، اینکه دیگر تقصیر مربی نیست.

اخبار ورزشی- وی در ادامه در خصوص عملکرد نفت مسجدسلیمان در این بازی تصریح کرد: به نظرم نفت شانسی برد و البته سوشا مکانی هم خوب کار کرد. مکانی برابر تیم سابق خود خیلی انگیزه داشت، او در تیمی مثل نفت می‌تواند بدرخشد وگرنه در پرسپولیس عددی نبود. پرسپولیس شرایط خاص خودش را دارد و هر دروازه‌بانی نمی‌تواند در آن موفق باشد، یک سنگربان برای اینکه در این تیم به‌درخشد باید شش دانگ باشد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیرامون عملکرد سوشا مکانی خاطرنشان کرد: هر تیمی که در آزادی مقابل پرسپولیس بازی می‌کند، دروازه‌بان‌اش می‌درخشد چون با همه وجود بازی می‌کند اما این دلیل نمی‌شود این درازه‌بان اگر در پرسپولیس باشد هم همین درخشش را داشته باشد. سوشا می‌خواست جلوی پرسپولیس بایستد تا خود را نشان دهد، فکر می‌کرد اگر مثلا جلوی موفقیت تیم سابق خود را بگیرد، ارزش‌های خودش را ثابت می‌کند.

قلیچ افزود: دروازه‌بان‌های زیادی هر کدام یک دوره به پرسپولیس آمده‌اند و ثابت شده که عددی نبوده‌اند. یک تیم آماتور را هم بیاورید در آزادی مقابل پرسپولیس بازی کند، چون دروازه‌بانش با همه وجود بازی می‌کند، ستاره می‌شود. پرسپولیسی‌ها اگر یک بازی را ببرند از این بحران خارج می‌شوند. من اصلا کاری به کالدرون ندارم، انصافا در بازی با نفت توپ‌های پرسپولیس از بدشانسی وارد دروازه نشد.

وی درباره عملکرد شاگردان کالدرون گفت: پرسپولیس در نیمه دوم فوتبال خوبی بازی کرد اما تیمی که می‌بازد همه علیه‌اش موضع می‌گیرند. کسانی که بعد از بازی شعار می‌دادند که کالدرون باید اخراج شود منطق درستی ندارند، مگر سرمربی می‌تواند می‌تواند شخصا وارد زمین شود و توپ را وارد دروازه کند. عبدی و علیپور توپ‌ها را گل نکرده‌اند، تقصیر کالدرون چیست؟

۱۳۹۸/۹/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: