نسخه چاپی

اتفاقی عجیب برای بازی تراكتور در جام حذفی!

بر اساس برنامه ریزی از پیش انجام شده تیم‌های نود ارومیه و تراكتور تبریز در چارچوب رقابت‌های مرحله یك هشتم نهایی جام حذفی باید روز ۵ آذرماه به میزبانی ارومیه به میدان بروند. در این شرایط، اما هنوز ورزشگاه محل برگزاری مسابقه دو تیم مشخص نیست.


به گزارش نما، بر اساس برنامه ریزی از پیش انجام شده تیم‌های نود ارومیه و تراکتور تبریز در چارچوب رقابت‌های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باید روز ۵ آذرماه به میزبانی ارومیه به میدان بروند. در این شرایط، اما هنوز ورزشگاه محل برگزاری مسابقه دو تیم مشخص نیست.

اخبار ورزشی- شهر ارومیه دو ورزشگاه به نام‌های شهید باکری و تختی دارد که اولی ۱۵ هزار نفر جمعیت را پذیرا است و دومی ۵ هزار ظرفیت دارد. از این رو سازمان لیگ قرار است با در نظر گرفتن مسائل امنیتی و رای شورای تامین تصمیم نهایی را درباره ورزشگاه محل برگزاری این مسابقه اتخاذ کند.

البته شانس میزبان ورزشگاه شهید باکری با توجه به اینکه گنجایش تماشاگر بیشتری دارد، زیادتر است. اما با این حال باید منتظر اعلام نهایی سازمان لیگ درباره ورزشگاه میزبان مسابقه نود و تراکتور باشیم.

مشکل ورزشگاه شهید باکری این است که چمن آن مصنوعی است که در صورت برگزاری مسابقه در این ورزشگاه احتمالا تمرینات تراکتور تا روز بازی نیز به چمن مصنوعی انتقال یابد.

۱۳۹۸/۹/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: