نسخه چاپی

هاشمی: خشك و تر در اغتشاشات اخیر سوختند

عضو كمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینكه متاسفانه عده‌ای از مطالبات به حق مردم بعد از گرانی بنزین سوءاستفاده كرده و اعتراضات را به بیراهه كشاندند گفت: عده‌ای كه از جاهای دیگر خط می‌گرفتند به اموال عمومی و خصوصی آسیب رساندند.


به گزارش نما، همایون هاشمی عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه عده‌ای از مطالبات عمومی و به حق مردم بعد از گرانی بنزین سوءاستفاده کردند و با این کارشان اعتراض مردم را به بیراهه کشاندند.

اخبار سیاسی- وی افزود: عده‌ای که از جاهای دیگر خط می‌گرفتند به اموال و بیت‌المال و اموال خصوصی آسیب رساندند که از همین رو محل انزجار است.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس تصریح کرد: متاسفانه در اغتشاشات اخیر خشک و تر باهم سوختند و جوانانی که صرفا مطالبه‌گر بوده و به دنبال رفاه و معیشت بهتر هستند، تحت تاثیر قرار گرفتند؛ جوانانی که تحصیل‌کرده هستند و اشتغال ندارند هم اکنون مشکلات معیشتی داشته و زندگی‌شان دچار مشکل شده است و بر همین اساس هم آینده خود را در خطر می‌بینند.

هاشمی با بیان اینکه باید حساب افرادی که به دنبال بهبود معیشت خود هستند را از افرادی که اغتشاش‌گر بوده و در زمره اشرار محسوب می‌شوند که توانسته‌اند اموال عمومی و خصوصی را تخریب کنند جدا بدانیم، گفت: مردم بدانند که مجلس در کنار آنان است، ولی اگر امروز سکوت کرده‌ایم با سفارش مقام معظم رهبری و به منظور آرام کردن فضا بوده است تا بعد از برقراری امنیت در سراسر کشور نمایندگان آنان در پارلمان زبان آنان در مجلس هستند.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس اظهار داشت: نمایندگان مجلس قطعا زبان مردم هستند.

وی گفت: من به عنوان نماینده مردم به هیچ وجه با افزایش قیمت بنزین مخالف نیستم، اما از روسای قوا این گلایه را دارم که با تصمیم اخیر خود و در زمانی که اقتصاد ایران رو به بهبود بوده و ثبات ایجاد شده بود، تصمیم غلطی را گرفتند.

هاشمی با بیان اینکه تصمیم اخیر سران قوا در حق ملت و رهبری جفا بود، گفت: متاسفانه این اقدام منجر به هزینه‌تراشی برای مقام معظم رهبری شد.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس اظهار داشت: در نشست این هفته قرار است نشست‌های متعددی با سران قوا به منظور بررسی گرانی‌های اخیر بعد از افزایش نرخ بنزین و تاثیر آن بر معیشت و اقتصاد جامعه برگزار کنیم.

۱۳۹۸/۹/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: