نسخه چاپی

واكنش یك پیشكسوت به شعار پرسپولیسی ها درباره بازگشت برانكو

آشوبی در خصوص اینكه برخی هواداران خواستار بازگشت برانكو هستند و آیا بازگشت این مربی در شرایط فعلی به پرسپولیس كمك می‌كند یا نه، گفت: برانكو با توجه به عملكرد درخشانی كه در چند فصل گذشته داشته، آلترناتیو قوی و بزرگی برای تمام مربیانی است كه به پرسپولیس می‌آیند.


به گزارش نما، فرزاد آشوبی در خصوص شرایط پرسپولیس پس از گذشت 11 هفته از رقابت‌های لیگ برتر گفت: نوسان در عملکرد و نتیجه‌گیری، پرسپولیس را خیلی اذیت می‌کند. دلیل این نوسان هم فقط کالدرون است که دائماً در ترکیب تغییر ایجاد می‌کند و مقابل رقبای خودش با ایده مناسبی وارد زمین نمی‌شود.

اخبار ورزشی- وی افزود: 11 هفته از لیگ برتر گذشته است و کمترین انتظار این بوده که کالدرون به شناخت خوبی از تیمش برسد؛ اینکه سرمربی تیم بتواند تاکتیک تیمش، بازیکنانش و تاکتیک رقبا را بشناسد، اما این اتفاق رخ نداده است. دلیل اعتراض هواداران به علی علیپور هم کالدرون است. علیپور بهترین مهاجم چند سال اخیر پرسپولیس بوده، اما نوع ادبیات و روش انتقاد کالدرون از بازیکنانش در رسانه‌ها باعث شده تا هواداران به راحتی علیه بهترین بازیکن چند سال اخیر خود شعار بدهند.

بازیکن پیشین پرسپولیس در واکنش به اینکه آیا نسخه هواداران برای اخراج کالدرون را راهگشای مشکلات این تیم می‌داند یا نه، اظهار داشت: باشگاه باید حداقل تا نیم فصل به کالدرون فرصت بدهد تا شاید اشتباهاتی که در این مسیر انجام داده را اصلاح کند و وضعیت تیم بهتر شود. پرسپولیس تیمی است که از هر نظر قابلیت‌های خوبی دارد و بازیکنانی خوبی در این تیم حضور دارند. با این حال روش و ترکیبی که این مربی برای تیمش انتخاب می‌کند، مناسب نیست و پرسپولیس تا به اینجا نوسان زیادی داشته است. امیدوارم تا پایان نیم فصل کالدرون به سبک و ترکیبی که مناسب است برسد تا پرسپولیس هم علاوه بر خوب بازی کردن، برنده شود.

آشوبی در خصوص اینکه برخی هواداران خواستار بازگشت برانکو هستند و آیا بازگشت این مربی در شرایط فعلی به پرسپولیس کمک می‌کند یا نه، گفت: برانکو با توجه به عملکرد درخشانی که در چند فصل گذشته داشته، آلترناتیو قوی و بزرگی برای تمام مربیانی است که به پرسپولیس می‌آیند. به خصوص زمانی که نتایج مورد نظر هواداران کسب نمی‌شود، ناخودآگاه نام برانکو به میان می‌آید. با این حال اینکه در مقطع فعلی اسم او مطرح شود، کمی زود است. کالدرون شایستگی این را دارد که حداقل تا نیم فصل فرصت داشته باشد تا بلکه بتواند شرایط را تغییر بدهد.

۱۳۹۸/۹/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: