نسخه چاپی

پشت پرده عصبانیت این روزهای استراماچونی

سرمربی ایتالیایی تیم استقلال به دلیل نبود امكانات این روز‌ها بیشتر از هر روز دیگری عصبانی می‌شود.


به گزارش نما، چند روز پیش آندره‌آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال استقلال به دلیل اینکه کفش‌هایش در مجموعه نفت تهرانسر جا مانده بود، محل تمرین استقلال در مجموعه ورزشی انقلاب را ترک کرد.

اخبار ورزشی- این اتفاق باعث ناراحتی مدد جباری تدارکات قدیمی استقلال شد و توضیح داد که دو برابر پول آژانس را پرداخت کرده تا کفش‌های سرمربی آبی‌پوشان را بیاورند، اما او خیلی زود محل تمرین را ترک کرده است. شاید در نگاه اول مسئله ناراحتی استراماچونی طبیعی باشد، اما عصبانیت این روز‌های سرمربی ایتالیایی بیشتر از اینکه در حد جا گذاشتن کفش‌هایش باشد، به ناراحتی او از مسئولان استقلال برمی‌گردد.

مسئله این است که هر وقت برف و بارانی در تهران باشد، استقلال زمین تمرین ندارد و هر بار باید دنبال زمین تمرین بگردند. در آن روز که کفش‌های استراماچونی جا مانده بود، چندین بار محل تمرین استقلال عوض شد. استراماچونی به مسئولان استقلال گفته که با این شرایط نباید انتظار تیم مدعی از استقلال داشته باشند، تیمی که در روز‌های برف و باران زمین تمرین ندارد.

استقلال دو مجموعه نفت تهرانسر و انقلاب را برای فصل جاری در اختیار دارد، اما نگه‌داری زمین نفت برعهده استقلال نیست و مسئولان باشگاه پولی برای نگه‌داری این زمین ندارند. مجموعه انقلاب هم که قرار بود مسئولان استقلال هزینه نگه‌داری از چمن و امکانات آن را به پیمانکار بدهند، این کار را انجام ندادند تا پیمانکار کاری به نگه‌داری زمین نداشته باشد. این مسائل باعث بروز مشکلاتی برای تمرینات استقلال شده است.

۱۳۹۸/۹/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: