نسخه چاپی

آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال امید

مربی تیم فوتبال امید ایران گفت:كادر فنی به خواسته ها و اهداف خودش در این 3 بازی تداركاتی دست یافت.


به گزارش نما، امیرحسین پیروانی در خصوص اردوها و بازی های تدارکاتی اخیر اظهار داشت:ارزیابی من و همکارانم در کادر فنی تیم از این اردو و 3 مسابقه بسیار مثبت بود به این دلیل که با توجه به محدودیت زمانی لازم بود از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنیم. در جلسات کادر چند سیستم و سبک بازی مختلف مورد بحث و ارزیابی قرار داشت که ما در این 3 مسابقه با سه سیستم و آرایش متفاوت وارد میدان شدیم چرا که لازم بود این سبک ها را مورد آزمایش قرار بدهیم و از بعضی بازیکنان در چند پست مختلف استفاده کنیم که فکر می کنم تمامی این اتفاقات افتاد.

اخبار ورزشی- پیروانی اضافه کرد:نتیجه قطعا یکی از مهمترین بخش های مسابقه فوتبال است اما در بعضی مقاطع شما هدف مهمتری دارید درست مثل شرایط ما در این مقطع که به دنبال آزمودن مجموعه تیم و نفرات همچنین انتخاب استراتژی مناسب بودیم. فکر می کنم کادر فنی جمع بندی خوبی برای انتخاب سیستم و تاکتیک همچنین سبک بازی مورد نظر داشت.

وی افزود: با این وجود دغدغه و چالش هایی در پیش داریم از جمله مسئله آمادگی جسمانی نفرات چرا که در رده پایه مسئله میزان دوندگی خصوصا کیفیت دوندگی و توجه به دوندگی با شدت بالا همینطور استفاده از حداکثر توان اکسیژنی بازیکن از اهمیت زیادی برخوردار است. تعدادی از نفرات ما از آن شرایط آمادگی جسمانی مورد نظر فاصله دارند که در این فرصت باقیمانده باید روی این مسئله کار کنیم. در واقع بازیکنان باید از شرایط جسمی مناسبی برخوردار باشند که بتوانند خواسته های کادر فنی را در زمین پیاده کنند.

پیروانی خاطرنشان کرد:خوشبختانه جو بسیار خوبی در تیم حاکم است، خصوصا بین اعضای کادر همدلی و اتحادی دیده می شود که روی تیم هم از نظر روانی تاثیرگذار است. تقسیم وظایف به خوبی انجام شده و تعامل اعضای کادر بر مبنای صمیمیت و یکدلی است که این اتحاد به تیم هم منتقل می شود. امیدوارم با تعامل بهتر و کامل تر باشگاهها در فرصت باقیمانده هم بتوانیم از همه توانمان برای ادامه روند آماده سازی و حضور در مسابقات نهایی استفاده کنیم.

۱۳۹۸/۹/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: