نسخه چاپی

دردسری جدید برای پرسپولیس/ شكایت مربی سابق به فیفا

مربی سابق پرسپولیس گفت: ۴۰ هزار دلار به پرسپولیس تخفیف دادم و الان باید به خاطر ۱۰ هزار دلار به فیفا شكایت كنم.


به گزارش نما، سرتن چوک یکی از دستیاران برانکو ایوانکوویچ در زمان حضور در پرسپولیس بود اما او به خاطر حضور در فدراسیون فوتبال کرواسی نتوانست به کار در ایران ادامه دهد و حدود یک سال زودتر از برانکو، پرسپولیس را ترک کرد.

اخبار ورزشی- این مربی را هم باید به فهرست طلبکاران باشگاه اضافه کرد چرا که او هم از طریق فیفا خواهان دریافت مطالباتش شده است. سرتن چوک در این باره گفت: روزهای خوبی را در پرسپولیس پشت سر گذاشتم و خاطرات خوبی هم از حضور در این تیم داشتم. وظیفه اصلی من کار با جوانان و آماده کردن آنها برای بازی در یک تیم بزرگ بود که تلاش کردم هر چه در توان دارم را برای موفقیت پرسپولیس بگذارم. از طرفی وظیفه کمک به برانکو را هم در تیم به عهده داشتم و امیدوارم در مدتی که در این تیم بودم توانسته باشم برای تیم بزرگ پرسپولیس مفید باشم.

وی در مورد شکایتش از پرسپولیس به فیفا خاطرنشان کرد: من روزهای خوبی را در پرسپولیس سپری کردم و به هیچ وجه دوست نداشتم این مشکل به فیفا کشیده شود. با وجود اینکه حدود دو سال است از پرسپولیس جدا شدم به تازگی برای دریافت مطالباتم از طریق فیفا اقدام کردم. جالب است بدانید من حتی بعد از برانکو و دستیارانش از پرسپولیس شکایت کردم.

مربی سابق پرسپولیس گفت: من با مسئولان باشگاه توافق کردم و حتی از طلب ۵۰ هزار دلاری، ۴۰ هزار دلار را به پرسپولیس تخفیف دادم و تنها خواهان دریافت ۱۰ هزار دلار از مطالباتم شدم. مسئولان پرسپولیس، قول دادند که این مشکل را برطرف می‌کنند و وقتی دیدم اقدامی در این مورد صورت نمی‌گیرد به فیفا رفتم.

۱۳۹۸/۹/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: