نسخه چاپی

شروع ناامید كننده فیلم «پولاد كیمیایی» در گیشه

فیلم سینمایی «معكوس» از چهارشنبه هفته گذشته اكران در سینما‌های تهران و شهرستان‌ها را آغاز كرده است، این فیلم در سه روز نخست اكران كه به افتتاحیه معروف است، توانسته به فروشی نزدیك به ۳۰ میلیون تومان دست پیدا كند.


به گزارش نما، فیلم سینمایی «معکوس» از چهارشنبه هفته گذشته اکران در سینما‌های تهران و شهرستان‌ها را آغاز کرده است، این فیلم در سه روز نخست اکران که به افتتاحیه معروف است، توانسته به فروشی نزدیک به ۳۰ میلیون تومان دست پیدا کند.

اخبار چهره ها - فیلم سینمایی "معکوس" نخستین تجربه کارگردانی "پولاد کیمیایی" نخستین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر آماده رونمایی شد و در همان با نقدهای بسیار متفاوتی روبرو شد، این فیلم هیچ جایزه ای را دریافت نکرد اما همچنان به امید اکران راهی سال جدید شد.

"پولاد کیمیایی" بازیگر سینما و تلویزیون این روزها مراحل پس از تولید فیلم سینمایی "معکوس" نخستین تجربه کارگردانی خود را پشت سر می گذارد. وی که بعد از سالها حضور در سینما هنوز نتوانسته افتخاری از جشنواره فیلم فجر به دست آورد حال به دنبال موفقیت در گیشه در اولین گام خود در کارگردانی است.

البته کیمیایی تاکنون دو بار برای بازی در فیلم های "حکم" به کارگردانی "مسعود کیمیایی" و "گشت ارشاد" ساخته سعید سهیلی نامزد سیمرغ بلورین جشنواره شده اما هنوز نتوانسته به عنوان برگزیده جشنواره از سوی داوران معرفی شود.

ترکیب بازیگران فیلم معکوس ترکیب متنوع و جالب توجهی است. در این بازیگرانی از دو نسل متفاوت از سینما به ایفای نقش می پردازند که همین شاید عاملی برای جذابیت اثر باشد.

اکبر زنجابپور، بابک حمیدیان، شهرام حقیقت دوست، لیلا زارع و علیرضا کمالی نام بازیگرانی است که در فیلم سینمایی معکوس به ایفای نقش پرداختند.

شهرام حقیقت دوست بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون همواره کارنامه درخشانی از خود در تئاتر به جا گذاشته و آثار به یادماندنی را در عرصه تلویزیون بازی کرده است اما تاکنون توانسته به موفقیت بزرگ سینمایی دست پیدا کند.

"لابی" به کارگردانی "محمد پرویزی"، "جاده باریک می‌شود" به کارگردانی "مصطفی تقی زاده"، "عطر داغ" ساخته "علی ابراهیمی" و "معکوس" آثاری هستند که طی سال گذشته حقیقت دوست در آنها به ایفای نقش پرداخته اما همچنان هیچکدام از آنها رنگ اکران به خود ندیده اند.

بابک حمیدیان دیگر بازیگر این فیلم تاکنون سال آرامی را پشت سر گذاشته است، وی برخلاف همیشه کم کارتر شده و با دقت بیشتری در آثار سینمایی حضور یافته، وی هم اکنون در فیلم بلوا به کارگردانی بهروز شعیبی به ایفای نقش می پردازد. فیلمی که برای حضور در جشنواره امسال فیلم فجر اعلام آمادگی کرده است.

۱۳۹۸/۹/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: