نسخه چاپی

معامله یك ایجنت با پرسپولیس: محرمی را برمی‌گردانم، ۲ مهاجم خارجی از من بخرید!

كادر فنی پرسپولیس در این فصل از سه بازیكن به نام‌های مهدی شیری، سیامك نعمتی و حسین ماهینی در جناح راست استفاده كرده ولی آن‌طور كه مشخص است گابریل كالدرون از عملكرد آن‌ها رضایت كامل ندارد.


به گزارش نما، صادق محرمی مدافع راست ۲۳ ساله که سابقه حضور در تیم ملی را نیز دارد، پس از یک فصل حضور در دیناموزاگرب به صورت قرضی راهی لوکوموتیو شد. او که تا سال ۲۰۲۳ با دینامو قرارداد دارد، حالا باید تا پایان فصل برای لوکوموتیو به میدان برود! گفته می‌شود این مدافع جوان ایرانی از وضعیت خودش ناراضی است و دوست دارد دوباره به پرسپولیس برگردد.

اخبار ورزشی- پرسپولیس در این فصل از سه بازیکن به نام‌های مهدی شیری، سیامک نعمتی و حسین ماهینی در جناح راست استفاده کرده ولی آن‌طور که مشخص است گابریل کالدرون از عملکرد آن‌ها رضایت کامل ندارد. البته حساب سیامک از بقیه بازیکنان جداست، چون پست اصلی نعمتی وینگر است. کالدرون نیاز به جذب یک مدافع راست را حس کرده و مدت هاست از مسئولان باشگاه پرسپولیس خواسته به فکر خرید یک دفاع راست مطمئن باشند.

شاید خود صادق محرمی بی‌میل به بازگشت نباشد، ولی مشکل اصلی او برای آمدن به پرسپولیس قراردادش با باشگاه کروات است. صادق محرمی تا سال ۲۰۲۳ قرارداد دارد و بعید است به این راحتی اجازه خروج پیدا کند. اگر هم باشگاهش اجازه جدایی را صادر کند فقط در صورتی است که باشگاه پرسپولیس مبلغ قابل توجهی را بابت رضایتنامه او پرداخت کند که با توجه به اوضاع مالی پرسپولیس بعید است چنین پولی را بتوانند بدهند.

در چنین شرایطی شنیدیم یک ایجنت سرشناس که هم در پرسپولیس و هم در استقلال نفوذ (!) زیادی دارد مدعی شده است می‌تواند صادق محرمی را برگرداند. طرف حتی به مدیران پرسپولیس وعده داده که در نیم‌فصل قادر است صادق محرمی را به این تیم بیاورد به شرط آنکه در نیم‌فصل و نقل و انتقالات زمستانی دو مهاجم خارجی را از او بخرند! شرطی عجیب که انجام آن به این راحتی نیست. این ایجنت زبر و زرنگ البته روی اغلب بازیکنان پرسپولیس و همین‌طور استقلال تسلط دارد و باید دید باشگاه پرسپولیس با پیشنهاد او چه می‌کند؟!


۱۳۹۸/۹/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: