نسخه چاپی

نسخه مرفاوی برای استقلال استراماچونی

صمد مرفاوی سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران معتقد است كه این تیم برای نتیجه گرفتن در سه جام نیاز به تقویت دارد.


به گزارش نما، صمد مرفاوی در مورد وضعیت مطلوب این روزهای استقلال و نتایج خوب آبی‌پوشان در هفته‌های اخیر گفت: استقلال برای رسیدن به این شرایط مشکلات زیادی را پشت سر گذاشت، این تیم برای اینکه از لحاظ فنی به موقعیت فعلی برسد ضررهای زیادی دید، از جمله بازی با پرسپولیس که نتیجه‌اش مهم بود، ولی استقلال آن بازی را از دست داد. استقلال در بازی با پرسپولیس با همین سیستم دفاعی بازی کرد و البته در همان بازی نشانه‌هایی برای بهتر شدن در این تیم دیده شد.

اخبار ورزشی-وی ادامه داد: من آن زمان گفتم که استقلال نیاز به زمان دارد و هواداران هم باید صبور باشند، خوشبختانه استقلال الان به وضعیت مطلوبی رسیده و در فاز تدافعی و تهاجمی هم شرایط خوبی دارد. مهمترین اتفاقی که باعث شد تا استقلال به روزهای خوبی برسد، بازی با گل ریحان و فجرسپاسی در جام حذفی بود. این دو بازی ۱۲۰ دقیقه‌ای به استقلال کمک کرد تا از لحاظ تاکتیکی پیشرفت کند و استقلال به دلیل شرایط بدنی خوبی که داشت هر دو حریفش را در وقت‌های اضافه شکست داد. بعد از این دو بازی هم نتایج خوب استقلال ادامه داشت و این دو مسابقه سکوی پرتاب استقلال بود.

مرفاوی با بیان اینکه استقلال نیاز به تقویت دارد، تصریح کرد: استقلال در سه جام درگیر است و ممکن است در برخی از بازی‌ها کم بیاورد به همین دلیل نیاز به جذب بازیکن در خطوط دفاع، هافبک و حمله دارد. شما دیدید که وقتی یزدانی در بازی با سپاهان مصدوم شد، این تیم با مشکل مواجه شد و اگر دانشگر روی نیمکت بود می‌توانست جای یزدانی وارد زمین شود. انتظار من از استراماچونی به‌عنوان یک مربی حرفه‌ای این بود که دانشگر را همراه با تیم به اصفهان ببرد. او نباید برای این بازی دانشگر را کنار می‌گذاشت، چون این بازیکن در بازی با نساجی که به میدان نرفت تنبیه شده بود.

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال در پایان خاطرنشان کرد: استقلال باید نیروی جدید به تیمش اضافه کند، شرایط فنی‌اش را بهتر کند و مسئله مهمتر این است که مسائل حاشیه‌ای باید از اطراف این تیم دور باشد. اگر این چیزها به نحو احسن انجام شود استقلال می‌تواند در این فصل مدعی قهرمانی باشد

۱۳۹۸/۹/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: