نسخه چاپی

صحن مجلس اقبالی به استیضاح‌ها نشان نمی‌دهد

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینكه زمان مناسبی برای طرح استیضاح‌ها نیست گفت: بعید می‌دانم صحن مجلس اقبالی به استیضاح وزرا نشان دهد.


به گزارش نما، اکبر رنجبرزاده درباره انتشار اخباری مبنی بر در دستور کار بودن استیضاح سه وزیر، گفت: واقع امر این است که شرایط کنونی زمان مناسبی برای طرح های استیضاح نیست و بعید به نظر می رسد صحن مجلس هم اقبالی به استیضاح وزرا نشان دهد.

اخبار سیاسی- نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با یادآروی ارسال لایحه بودجه سال 98 به مجلس، افزود: امروز علاوه بر اینکه مجلس در کمیسیونهای تخصصی و بعد از آن تلفیق درگیر بررسی لایحه بودجه است نمایندگان انتخابات آینده مجلس را در پیش روی خود دارند که بخشی از وقت نمایندگان را به خود اختصاص می دهد.

وی با بیان اینکه طرح سه استیضاح هم اکنون در دستور کار کمیسیون ها قرار دارد تصریح کرد: بعد از بررسی در کمیسیون ها اگر تعداد امضای نمایندگان همچنان بیش از 10 امضا باشد استیضاح اعلام وصول خواهد شد.

اسدالله عباسی سخنگوی هیات‌رئیسه مجلس در جمع خبرنگاران گفت: هم‌اکنون استیضاح سه وزیر کشور، نفت و آموزش و پرورش در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

۱۳۹۸/۹/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: