نسخه چاپی

ربیع خواه: پرسپولیس به بازی در حضور تماشاگران عادت دارد

ربیع‌خواه درباره بحث هواداران خاطرنشان كرد: در هفته‌های گذشته مشكلاتی مثل بحث اینترنت داشتیم، ولی فكر می‌كنم برای این هفته مشكلی نداریم و هواداران می‌توانند برای حمایت از تیم در ورزشگاه باشند.


به گزارش نما، محسن ربیع‌خواه هافبک دفاعی سرخ‌پوشان پایتخت اظهار داشت: خدا را شکر بازی خوبی را در اصفهان انجام دادیم و نتیجه خوبی گرفتیم. در حال حاضر کادر فنی و بازیکنان شرایط خوبی دارند و روحیه بالایی بر تیم حاکم است و سخت در تلاش هستیم تا تیم به جایگاه واقعی خود برسد.

اخبار ورزشی- وی درباره امتیازاتی که از دست رفت و امکان جبران آن در هفته آینده، ادامه داد: در ابتدای فصل شرایط تیم ما خوب نبود. به هر حال بعد از چند سال، یک شرایط و تفکرات جدیدی به وجود آمده بود. درست در همین مقطع با توجه به قرعه با رقبای مستقیم بازی داشتیم و جمع شدن این دو عامل، معادله را به ضرر ما رقم زد. البته فوتبال همین است. بالا و پائین‌های این چنینی دارد. مهم این است که شرایط تغییر کرده است. الان وضعیت به مراتب بهتری داریم. از رقبای خودمان خیلی عقب نیستیم. اگر بازی‌های عقب افتاده با پیروزی تیم‌های مدعی همراه باشد، فقط دو امتیاز اختلاف با صدر جدول خواهیم داشت. البته برای جبران همین، سخت در حال تلاش هستیم.

هافبک با تجربه سرخپوشان اضافه کرد: به نظر من، پیشرفت تیم کاملا مشهود است. نباید در دام مقایسه کردن‌ها بیفتیم. نه مقایسه با دیگران و نه مقایسه با گذشت. چنین کاری اشتباه است. باید روی مسیر فعلی و بازی‌ها تمرکز کنیم و این کاری است که با هدایت آقای کالدرون انجام می‌دهیم.

ربیع‌خواه درباره بحث هواداران خاطرنشان کرد: در هفته‌های گذشته مشکلاتی مثل بحث اینترنت داشتیم، ولی فکر می‌کنم برای این هفته مشکلی نداریم و هواداران می‌توانند برای حمایت از تیم در ورزشگاه باشند.

حضور آنها را واقعا نیاز داریم. تیم‌های دیگر شاید به بازی بدون تماشاگر و کم تماشاگر عادت داشته باشند، اما پرسپولیس به بازی در حضور تماشاگران و در میان هیاهوی ورزشگاه عادت دارد. اگر این را نداشته باشیم به مشکل می‌خوریم. با تمام وجود منتظر آن‌ها هستیم و به حمایت‌شان نیاز داریم و البته تمام تلاش خودمان را برای جلب رضایت آنها انجام می‌دهیم.

۱۳۹۸/۹/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: