نسخه چاپی

بی‌جهت از پرسپولیس حمایت نمی‌كردم

پیشكسوت باشگاه پرسپولیس گفت: نمی‌توان گفت كالدرون كه جا‌های مختلف دنیا كار كرده است، مربی ضعیفی است. من بی‌جهت از ابتدا از این پرسپولیس حمایت نمی‌كردم، چون می‌دانستم بالاخره از جا بلند می‌شود و مدعی قهرمانی می‌شود.


به گزارش نما، اسماعیل حلالی در ارتباط با وضعیت فعلی پرسپولیس تحت هدایت گابریل کالدرون آرژانتینی اظهار داشت: بزرگ‌ترین مشکل پرسپولیس در حال حاضر این است که در شرایط گلزنی قرار می‌گیرد، اما استفاده نمی‌کند. این مشکل از اول فصل پرسپولیس را آزار می‌داد.

اخبار ورزشی- وی در ادامه در خصوص عملکرد شاگردان کالدرون تصریح کرد: در چند بازی اول کار پرسپولیس در آزادی سخت شد، اما برد مقابل نفت آبادان در جام حذفی این فضا را از بین برد. پرسپولیس اینقدر قدرتمند است که کالدرون هم بالاخره با آن نتیجه می‌گیرد. هم سطح فنی سرمربی مهم است و هم تکنیک و تاکتیک‌پذیری بازیکنان که باید دست به دست هم بدهند تا یک تیم موفق شود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیرامون انتقاد‌ها از کالدرون افزود: نمی‌توان گفت کالدرون که جا‌های مختلف دنیا کار کرده است، مربی ضعیفی است. من بی‌جهت از ابتدا از این پرسپولیس حمایت نمی‌کردم، چون می‌دانستم بالاخره از جا بلند می‌شود و مدعی قهرمانی می‌شود.

حلالی در پایان در مورد دیدار پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان تحت هدایت مجید جلالی خاطرنشان کرد: مطمئنا گل گهر سیرجان برای دفاع کردن می‌آید و پرسپولیس باید برنامه‌هایی برای باز کردن خط دفاع آنها داشته باشد تا بتواند به گل برسید و ۳ امتیاز بازی را که بسیار مهم است، کسب کند.

۱۳۹۸/۹/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...