نسخه چاپی

آیاندا پاتوسی برای چندهزار دلار بیشتر، استقلال را كنار گذاشت!

آیاندا پاتوسی به طور رسمی راهی باشگاه فولاد خوزستان شد.


به گزارش نما، باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه و انتشار اسنادی از مکاتبات با باشگاه کیپ‌تاون آفریقای جنوبی، از توافق با این باشگاه بر سر انتقال آیاندا پاتوسی خبر داد. پس از پیوستن پاتوسی به فولاد، هجمه ها علیه مدیران استقلال افزایش یافته است و حالا سایت این باشگاه اطلاعیه ای بدین شرح منتشر کرد:

اخبار ورزشی -خلاصه ماجرای آیاندا پاتوسی دو جمله بیشتر نیست: آنها پول بیشتری پرداخت کردند و باشگاه آفریقایی هم توافقش با استقلال را نادیده گرفت.مابقی ادعاها ادامه جوسازی علیه استقلال به کمک یک زنجیره تخریبی در شبکه‌های اجتماعی است.باشگاه استقلال صبح روز چهارشنبه 18 دی ساعت 7:38 دقیقه از طریق ایمیل به طور رسمی، پیشنهاد جذب پاتوسی را برای باشگاه کیپ‌تاون ارسال کرد.

توافق‌نامه انتقال قرضی از طرف باشگاه کیپ تاون ساعت 13:08 دقیقه همان روز به دست باشگاه استقلال رسید. باشگاه استقلال پس از بررسی در جلسه هیئت‌مدیره، ساعت 15:05 روز چهارشنبه با ارسال ایمیل مجدد به طور رسمی با مبلغ پیشنهادی باشگاه کیپ‌تاون و پاتوسی موافقت کرد. حتی این پیشنهاد هم ارائه شد که اگر در دو تاریخ مشخص هر کدام مبلغ 100 هزار دلار به باشگاه آفریقایی پرداخت شد، پاتوسی به طور قطعی (نه قرضی) بازیکن باشگاه استقلال شود و مبلغ فصل آینده در توافق با خود بازیکن مشخص شود.

در زیر تصویری از توافق‌نامه انتقال قرضی پاتوسی که توسط باشگاه کیپ تاون برای باشگاه استقلال ارسال شده را مشاهد می‌کنید. سایر اسناد در باشگاه استقلال موجود است.
ثبت: ۱۳۹۸/۱۰/۲۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: