نسخه چاپی

علت مصدومیت كین مشخص شد

بعد از آنكه مشخص شد هری كین به دلیل مصدومیت همسترینگ سه ماه از میادین دور خواهد بود مورینیو می‌گوید علت مصدومیت او تیم ملی انگلیس بوده و نه حضورش در تاتنهام.


به گزارش نما، بعد از آنکه مشخص شد هری کین، کاپیتان تاتنهام و تیم ملی انگلیس به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ به مدت سه ماه از میادین دور خواهد بود، ژوزه مورینیو سرمربی او در تاتنهام می‌گوید اگر بپذیریم که علت مصدومیت کین بیش از حد فوتبال بازی کردن بوده، مقصر این تیم ملی انگلیس بوده و نه باشگاه تاتنهام.

اخبار ورزشی - هری کین که در فصل جاری و پیش از مصدومیتش برای باشگاه و تیم ملی کشورش رویهم‌رفته 31 بازی انجام داده بود، این هفته از ناحیه عضله همسترینگش که دچار پارگی شده تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت. بر اساس اعلام باشگاه تاتنهام، کین تا ماه آوریل قادر به بازگشت به میادین نخواهد بود.

مورینیو سرمربی کین در تاتنهام درباره شرایط او به خبرنگاران گفت:" اگر بپذیریم که کین بیش از حد بازی کرده مقصر این، بازی‌های دوستانه ملی است و نه بازی‌های باشگاهی".

سرمربی تاتنهام در ادامه صحبتهایش در پاسخ به اینکه چرا در برخی بازی‌ها به هری کین استراحت نداده، گفت:" به او استراحت بدهم و به جایش کی را به زمین بفرستم؟ نه، اینطور نیست. به جز بازی با برنلی که با اختلاف زیاد برنده شدیم، همه بازی‌های ما تا اینجا سخت و فشرده بوده و این واقعا دشوار است. ما در شرایطی نیستیم که چنین بازیکن مهم و منحصربفردی را روی نیمکت بنشانیم".

۱۳۹۸/۱۰/۲۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: