نسخه چاپی

انتشار توییت‌های ترامپ فریبكارانه و پوپولیستی است

نماینده مردم اصفهان گفت: انتشار توییت‌های ترامپ یك حركت فریبكارانه و پوپولیستی است؛ چراكه اگر آمریكا و ترامپ مدافع مردم ایران هستند، باید بگویند كه چرا سردار حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رسانده و مزدورانه عملیات كور انجام دادند؟


به گزارش نما، احمد سالک به توییت‌های فارسی نگاشته شده ترامپ درباره مردم ایران اشاره کرد و گفت: مردم با بصیرت کشورمان صحبت‌های ترامپ و امثالهم را به هیچ وجه قبول ندارند.

اخبار سیاسی- وی در ادامه افزود: مردم کشورمان حداقل 40 سال است که از توطئه‌های آمریکا رنج برده و می‌دانند که این‌ها دلسوز ایران و ایرانی نیستند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس درباره دلایل انتشار توییت‌های فارسی ترامپ تصریح کرد: ترامپ در موضع ضعف این توییت‌ها را منتشر می‌کند و دقیقا شبیه افرادی عمل می‌کند که در گوشه رینگ قرار گرفته باشند و تلاش خود را به کار می‌گیرند تا از این مخمصه رهایی یابند.

نماینده مردم اصفهان در ادامه افزود: انتشار این توییت‌ها یک حرکت فریبکارانه و پوپولیستی است؛ چرا که اگر آمریکا و ترامپ مدافع مردم ایران هستند، باید بگویند که چرا سردار حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رسانده و مزدورانه عملیات کور انجام دادند؟ وجود اینچنین مسائلی نشان می‌دهد که ترامپ و دولتمردان ایالات متحده دلسوز مردم ایران نیستند.

سالک در ادامه افزود: آمریکایی‌ها بعد از عملیات موشکی سپاه پاسداران عقب نشینی کردند که این حرکت نشان از ضعف دولتمردان آمریکا دارد.

۱۳۹۸/۱۰/۲۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: