نسخه چاپی

نمی فهمم كه چرا گل ما مقابل رئال مردود اعلام شد

خولن لوپتگی، سرمربی سویا، معتقد است كه گل این تیم در نیمه اول مقابل رئال مادرید كه توسط VAR مردود اعلام شد، كاملاً در شرایط سالم به ثمر رسیده است.


به گزارش نما، روز گذشته دو تیم رئال مادرید و سویا در یکی از حساس ترین بازی های هفته بیستم لالیگا به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان شاگردان زین الدین زیدان موفق شدند به سختی و با نتیجه ۲-۱ حریف خود را شکست دهند.

اخبار ورزشی- سویا در نیمه اول بازی دیروز نمایش خوبی ارائه داد و یک گل نیز به ثمر رساند که البته با حواشی بسیار توسط VAR مردود اعلام شد. خولن لوپتگی اما معتقد است که این گل در شرایط سالم به ثمر رسیده است. سرمربی سویا در این باره گفت: " ما سزاوار چیزی بیشتر از شکست بودیم. نیمه اول خوبی داشتیم و یک گل درست هم به ثمر رساندیم. من نمی‌دانم که چرا آن گل مردود اعلام شد. هیچ خطایی در آن نمی دیدم. در نیمه دوم اما کار را خوب شروع نکردیم. با این وجود گل تساوی را به ثمر رساندیم اما آنها دوباره و سریعا دروازه ما را باز کردند.

من واقعاً نمی فهمم که چرا گل ما مقابل رئال مادرید مردود اعلام شد مگر اینکه کسی کمک کند که این موضوع را درک کنم. فکر می‌کنم که این یک اشتباه بزرگ بود."

۱۳۹۸/۱۰/۲۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: