نسخه چاپی

اتومبیل‌های لاكچری آقای بازیگر به حراج گذاشته شد

خودرو‌های پال واكر، بازیگر فیلم‌های سینمایی «سریع و خشن» در حراج آریزونا ۲ میلیون و ۳۳۰ هزار دلار فروخته شد.


به گزارش نما، بیست و یک وسیله نقلیه متعلق به پال واکر، بازیگر درگذشته که در مجموعه فیلم‌های سینمای محبوب «سریع و خشن» نقش آفرینی کرده بود، در مجموع به ارزش ۲ میلیون و ۳۳۰ هزار دلار در طی یک مناقصه در حراجی سالانه ماشین در آریزونا فروخته شد.

اخبار چهره ها - این ماشینها که متعلق به واکر بود در حراجی برت جکسون اسکاتلند نتایج خوبی را رقم زد و یک خودرو به مبلغ ۳۸۵ هزار دلار به فروش رسید. این خودرو یکی از ۱۲۶ اتومبیل سبک وزنی بود که توسط شرکت بی ام دبلیو تولید شده بود.

واکر از علاقه‌مندان مشتاق به اتومبیل بود و مرگ او نیز بر اثر یک تصادف رانندگی در نوامبر سال ۲۰۱۳ و زمانی که ۴۰ ساله بود، اتفاق افتاد. در این تصادف وسیله نقلیه او با درختان برخورد می‌کند و پس از انفجار در آتش می‌سوزد که سرعت غیر مجاز دلیل این حادثه عنوان شده بود.

رئیس این حراجی می‌گوید همیشه یک فوق ستاره بودن باعث پیشنهاد‌های بالا نمی‌شود، اما پال واکر ترکیبی از شهرت و علاقه به خودرو بود و این باعث می‌شود که این اتومبیل‌ها برای برخی از کلکسیون دار‌ها مورد توجه واقع شود. ۱۸ اتومبیل و ۳ موتور دز پال واکر در این حراجی فروخته شده است.

در میان این خودرو‌های محبوب، یکی از اتومبیل‌های او که در«سریع و خشن ۵» از آن استفاده شده بود نیز حضور دارد که بیش از ۱۰۵ هزار دلار فروخته شد. مقامات این حراجی گفتند یک اتومبیل که به واکر هدیه داده شده بود هم ۹۵ هزار دلار فروخته شده است.

۱۳۹۸/۱۰/۲۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: