نسخه چاپی

محكومیت اقدام AFC از سوی سازمان بسیج ورزشكاران

سازمان بسیج ورزشكاران در بیانیه‌ای اقدام AFC در محرومیت نمایندگان فوتبال ایران در میزبانی از حریفان در لیگ قهرمانان آسیا را محكوم كرد.


به گزارش نما، در پی اقدام کنفدراسیون فوتبال آسیا در گرفتن حق میزبانی تیم‌های ایران در رقابت‌هایلیگ قهرمانان آسیا آسیا، سازمان بسیج ورزشکاران در بیانیه‌ای ضمن محکومیت این اقدام، حمایت خود را از پاسخ قاطع ایران اعلام کرد.

اخبار ورزشی- بیانیه سازمان بسیج ورزشکاران به شرح زیر است:

"بار دیگر پرده از چهره ریاکارانه مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا برداشته و شعار پوچ "جدا بودن ورزش از سیاست" بیش از پیش به سخره گرفته شد.

محرومیت ایران از میزبانی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به دلیل واهی ناامنی، تصمیم کاملا سیاسی است که نشاندهنده حلقه به گوش بودن مسئولان AFC در برابر سعودی هاست و مقاصد شوم سیاسی آنان را مقابل مردم ایران و جهان افشا کرد.

میزبانی ایران از سوی قریب به اتفاق تمام تیم ها، بازیکنان و مربیان خارجی که در کشورمان قدم گذاشتند، مورد تمجید قرار گرفته و همگی از مهمان نوازی مردم شریف ایران تعریف کرده اند.

حال چگونه می شود، کشورهایی که به دنبال جنگ افروزی در منطقه هستند و هم اینک در حال جنگ به سر می برند، بتوانند میزبان مسابقات فوتبال باشند، اما ایران که در کمال امنیت و آرامش بوده، باید از این اتفاق محروم باشد?!

نمایندگان ایران نیز یکصدا فریاد ایستادگی مقابل این تصمیم سیاسی را سر دادند و در اقدامی قابل تقدیر، از زیر بار این ظلم بزرگ رفتن سر باز زدند.

بسیج ورزشکاران ضمن محکومیت اقدام سیاسی AFC و حمایت کامل از پاسخ قاطع نمایندگان ایران، از مسئولان فدراسیون فوتبال ایران می خواهد تا تمام توان خود را معطوف رایزنی ها و حل این مشکل بوجود آمده کنند، و بدانند مسئولان، جامعه ورزش و مردم در این مسئله پشتیبان آنان خواهند بود".

۱۳۹۸/۱۰/۳۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: