نسخه چاپی

ارسال محموله كمك‌های اوقاف كرمان به سیل زدگان سیستان و بلوچستان

مدیر كل اوقاف و امور خیریه استان كرمان از ارسال محموله كمك‌های این اداره به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان خبر داد.


به گزارش نما، حجت الاسلام علی جلالی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با اشاره به رخداد سیل اخیر در استان سیستان و بلوچستان و حساسیت ساماندهی و کمک رسانی به مناطق سیل زده این استان گفت: از محل در آمد موقوفات و کمک‌های متولیان موقوفات استان محموله‌ای شامل ۱۵ هزار بسته آب معدنی برای مناطق سیل زده ارسال شد.

اخبار اجتماعی -​او افزود: مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال وجه نقد از محل نیات موقوفات منطبق استان به منظور کمک به تامین و خرید مواد غذایی و خوراکی مردم سیل زده در اختیار اداره کل اوقاف وامور خیریه سیستان و بلوچستان قرار گرفت.

حجت الاسلام جلالی با اشاره به کمک‌های این اداره در رخداد سیل فروردین ماه امسال در خوزستان گفت: از محل در آمد موقوفات استان بیش از ۳ میلیارد ریال کمک نقدی و غیر نقدی به مناطق سیل زده این استان اختصاص داده شد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان افزود: تمام فعالیت و اقدامات اوقاف در راستای اجرای نیات واقفین خیراندیش و از محل در آمد حاصل شده ازموقوفات صورت می‌گیرد.

او تصریح کرد: استان کرمان از لحاظ کمیت موقوفات جزو استان‌های شاخص در سطح کشور مطرح است وموقوفات این استان بیشتر مربوط به برنامه‌های عزاداریست و منابع اختصاص یافته به مناطق سیل زده کشور از محل نیات موقوفات منطبق و کمک‌های متولیان و خیران تامین شده است.

۱۳۹۸/۱۰/۳۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: