نسخه چاپی

حمایت خداداد عزیزی از علی دایی برای هدایت تیم ملی

پیشكسوت ارزنده فوتبال به حمایت از علی دایی می پردازد و می گوید او بهترین و تنها گزینه برای هدایت تیم ملی است.


به گزارش نما، رابطه خداداد عزیزی به عنوان دوست و همبازی قدیمی علی دایی همواره با این اسطوره فوتبال خوب بوده است؛ این دو ستاره سابق ایران که افتخارات زیادی در دوران بازی خود به دست آوردند، هنوز هم به عنوان دو بزرگ فوتبال ایران روابط صمیمانه ای با یکدیگر دارند. در این شرایط خداداد می گوید علی دایی می تواند با حضور در راس کادرفنی تیم ملی موفق باشد و دوران خوبی را پشت سر بگذارد.

اخبار ورزشی- خداداد عزیزی درباره روند انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال عنوان کرد: من از اینکه فدراسیون چه کاری انجام می دهد، خبر ندارم و نمی دانم هدف مسئولان از این همه تعلل چیست اما در شرایط کنونی فکر می کنم گزینه ای جز انتخاب علی دایی وجود نداشته باشد.

وی ادامه داد: من شک ندارم در شرایط کنونی هر مربی ایرانی هدایت تیم ملی را برعهده بگیرد، موفق می شود و می تواند تیم را از این مرحله بالا ببرد. مگر اینکه بخواهند با فشارهای AFC و فیفا بازی های ایران را به کشور دیگری ببرند و آنوقت کار سخت می شود و البته اقدامات سیاسی مانع از عملکرد همیشگی تیم ایران خواهد شد.

پیشکسوت فوتبال ایران در پاسخ به این پرسش که چه کسی باید سرمربی تیم ملی شود، بیان کرد: در وضعیت کنونی گزینه ای جز علی دایی برای تیم ملی نمانده است. فکر نمی کنم فدراسیون فوتبال گزینه دیگری داشته باشد، فقط امیدوارم هرچه سریع تر سرمربی انتخاب شود تا فرصت از دست نرود.

خداداد در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا با علی دایی درباره سرمربیگری تیم ملی صحبت کرده اید، تاکید کرد: نه، من صحبتی با او نکردم و نمی دانم اصلا مذاکره ای با او صورت گرفته یا نه. اما فکر می کنم گزینه مناسبی باشد.

وی افزود: علی(دایی) قبلا سرمربی تیم ملی بوده و برخلاف برخی که می گویند او در مربیگری موفق نبوده، باید بگویم کارنامه خیلی خوبی در امر مربیگری دارد. من فکر می کنم بعد از امیر قلعه نویی، علی دایی کارنامه خوبی در امر مربیگری دارد. از طرفی او یکی از سرمایه های فوتبال ما است و اصلا نمی توانیم بگوییم خوب کار نکرده است. قطعا با حضورش در تیم ملی نیز موفق می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۳۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: