نسخه چاپی

اعلام زمان قطعی برگزاری جشنواره ادبی چهلچراغ

راضیه تجار گفت:شبنه ۵ بهمن ماه مراسم اختتامیه جشنواره ادبی چهلچراغ در سالن پارك شهر نهاد كتابخانه‌های عمومی كشور برگزار می‌شود.


به گزارش نما، راضیه تجار نویسنده و دبیر انجمن قلم ایران، درباره جشنواره ادبی چهلچراغ گفت: شنبه ۵ بهمن ماه مراسم اختتامیه جشنواره ادبی چهلچراغ در سالن پارک شهر نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور ساعت ۱۵ تا ۱۷ برگزار می‌شود. سالن این محل در اختیار انجمن قلم ایران برای برگزاری مراسم اختتامیه‌ جشنواره‌ ادبی چهلچراغ قرار گرفته است.

اخبار فرهنگ و هنر - او افزود: فعلا مراسم اختتامیه جشنواره ادبی چهلچراغ را برگزار می‌کنیم و پس از آن انجمن قلم ایران فراخوانی برای دریافت آثار شاعران و نویسندگان درباره‌ سپهبد شهید قاسم سلیمانی در بهمن ماه منتشر خواهد کرد.

گفتنی است در مراسم اختتامیه جشنواره ادبی چهلچراغ علاوه بر معرفی برگزیدگان و تقدیر از چهل شاعر و نویسنده‌ برتر، از کتاب این جشنواره رونمایی خواهد شد. فراخوان این جشنواره در سال ۹۷ به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران منتشر شد و شاعران و نویسندگان آثار خود را برای دبیرخانه‌ جشنواره ارسال کردند.

انجمن قلم ایران قصد دارد، اشعار و داستان‌هایی را که درباره‌ شهید سپهبد قاسم سلیمانی سروده یا نوشته شده اند در قالب کتابی منتشر کند.
ثبت: ۱۳۹۸/۱۱/۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: