نسخه چاپی

واكنش پنجعلی به بازی پرسپولیس و تراكتور

پنجعلی در مورد بازی پرسپولیس مقابل تراكتور خاطرنشان كرد: دیدار مقابل تراكتور بازی آسانی نیست و الهامی مربی مجربی است.


به گزارش نما، محمد پنجعلی در ارتباط با وضعیت پیش‌روی تیم فوتبال پرسپولیس با هدایت یحیی گل‌محمدی در نیم‌فصل دوم لیگ نوزدهم اظهار داشت: مسیر پیش‌روی پرسپولیس سخت است، اما سطح فنی گل‌محمدی در لیگ برتر ثابت شده و تجربه او به کمک تیم می‌آید. باید صبر کنیم تا پرسپولیس یحیی رونمایی شود تا ببینیم در زمین چه عملکردی دارند.

اخبار ورزشی- وی در ادامه در خصوص اینکه آیا گل‌محمدی می‌تواند در پرسپولیس موفق شود یا خیر، تصریح کرد: باید به یحیی زمان داد تا با بازیکنان هماهنگ شود و ترکیب او در زمین به ثبات برسد. او مربی حرفه‌ای است و اهل جنجال و مصاحبه نیست که این موضوع کمک زیادی به پرسپولیس می‌کند. من به تیم گل‌محمدی برای قهرمانی در لیگ برتر امیدوارم و باید از او حمایت کرد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیرامون بازیکنان این تیم افزود: پرسپولیس تیم پرمهره‌ای است، اما هماهنگی کامل این بازیکنان با تفکرات سرمربی جدید، زمان می‌برد.

پنجعلی در پایان در مورد بازی پرسپولیس مقابل تراکتور خاطرنشان کرد: دیدار مقابل تراکتور بازی آسانی نیست و الهامی مربی مجربی است. او تیم هماهنگی ساخته، اما بازی در تهران است و پرسپولیس با حمایت هوادارانش می‌تواند پیروز این بازی باشد. شخصیت یحیی در ادامه به پرسپولیس کمک می‌کند، او اهل حرف نیست و فقط عمل می‌کند، این ویژگی خوب گل‌محمدی است.
ثبت: ۱۳۹۸/۱۱/۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: