نسخه چاپی

محرومیت سامسونگ از بازارهای مجازی ایران

عکس خبري -محروميت سامسونگ از بازارهاي مجازي ايران

شركت سامسونگ در ایمیلی از محدودیت خرید نرم افزارهای پولی برای به كاربران ایرانی خبر داد.

به گزارش نما ،در ایمیلی که از سوی شرکت سامسونگ به کاربران ایرانی ارسال شده است موضوع قطع سرویس‌های پولی سامسونگ به کاربران ایرانی هشدار داده شده است.

دراین اخطار البته حکایت از آن دارد که کاربران همچنان خواهند توانست برنامه‌های رایگان را از گلکسی استور دانلود و نصب نمایند. در این اطلاعیه دلیل مشخصی برای این توقف سرویس فروش ذکر نشده، اما به‌نظر می‌رسد که تحریم‌ها می‌تواند یکی از دلایل اصلی این موضوع باشد.

محمدرضا عالیان سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان با اشاره به محدودیت‌های شرکت سامسونگ برای کارابران ایرانی اظهار کرد: محدودیت سامسونگ برای کابران ایرانی از اسفند ماه به دنبال محدودیت‌های بانکی است که برای کشور ایجاد شده است و این تصمیم گیری ارتباطی به شرکت سامسونگ ندارد.

سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل تصریح کرد: محدودیت‌های بین المللی که بر سیستم بانکی کشور ایجاد شده است، باعث محدودیت دسترسی کاربران ایرانی به نرم افزار‌های که برای خرید آن‌ها به نیاز به پرداخت پول از طریق بانک است.

وی افزود: محدودیت‌های اعمال شده مربوط به فروشگاه اپلیکشن سامسونگ است و خدمات دهی به نرم افزار‌های ایرانی ادامه خواهد داشت.

عالیان بیان کرد:تحریم‌های بین المللی باعث قطع ارتباط بانکی میان کاربران ایرانی و فروشگاه نرم افزار سامسونگ قطع شده است.

سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل تصریح کرد: تحریم‌های بانکی باعث محدودیت بر تمام برند‌های وارداتی است و مجبور به رعایت قوانی بین المللی است.

وی افزود: کافه بازار و برخی از شرکت‌های تولیدکننده نرم افزار می‌توانند جای خالی فروشگاه اپلیکیشن سامسونگ را پرکند.

گفتنی است؛طی روز‌های گذشته؛ ایمیلی از سوی شرکت سامسونگ با این مضمون ارسال شد.

" از تاریخ ۲۰۲۰/۲/۲۵، فروشگاه گلکسی دیگر قادر نخواهد بود که به مصرف کنندگان در ایران امکان خرید برنامه یا محتوای برنامه‌ها را بدهد. لطفا توجه کنید که مصرف کنندگان در ایران همچنان قادر خواهند بود که برنامه‌های مجانی را دانلود کنند. ما از بابت هرگونه مزاحمت ایجاد شده صمیمانه پوزش می­ طلبیم. از شما سپاسگزاریم. "
منبع میزان
ثبت: ۱۳۹۸/۱۱/۲۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...