نسخه چاپی

آمار جالب یحیی گل محمدی با پرسپولیس در مقابل تیمهای بالای جدولی

پرسپولیس با یحیی گل محمدی تمام تیم‌های بالای جدول لیگ برتر را برده و فقط با استقلال مساوی كرده است.به گزارش نما، با اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تکلیف بازی برگزار نشده پرسپولیس با سپاهان هم مشخص شد و حالا باید گفت پرسپولیس تمام تیم‌های بالای جدول لیگ برتر را برده و فقط با استقلال مساوی کرده است.

اخبار ورزشی- پرسپولیس در بازی با شهرخودرو هم تیم برتر میدان بود و هم خوب گل زد تا انتقام بازی رفت را بگیرد. سرخپوشان، در دربی سنتی فوتبال ایران، مقابل استقلال یک برد و یک تساوی رقم زدند تا با جمع کردن این امتیازات، حالا در یک قدمی پوکر قهرمانی بایستند.

تیم یحیی گل‌محمدی برنده دیدارهای سخت خود مقابل صنعت نفت آبادان، تراکتور تبریز، سپاهان اصفهان و شهرخودرو بوده و در میان تیم‌هایی که تمایل به بالانشینی دارند، تنها با استقلال به تساوی رسیده است. البته یک دیدار نسبتا مشکل در ورزشگاه آزادی هم با فولاد خوزستان در پیش است.
یحیی گل‌محمدی با این آمار می‌تواند برای اولین بار در دوران مربی‌گری خود، جام قهرمانی را کسب کند؛ جامی که بخش اعظم آن حاصل تلاش گابریل کالدرون است و در صورتی که سرخپوشان در ۹ بازی باقی‌مانده، همین روند را طی کنند، با دستان یحیی به آسمان برده می‌شود.


۱۳۹۸/۱۲/۱۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: