نسخه چاپی

اختصاصی نما / بخش دوم

چرا چهره شاخص‌ اصلاح‌طلبان در تهران فقط 69 هزار رای آورد؟

عکس خبري -چرا چهره شاخص‌ اصلاح‌طلبان در تهران فقط 69 هزار راي آورد؟

به نظر می رسد بزودی در جریان اصلاحات و اصلاح‌طلبان باید منتظر رویداد های تازه‌ای بود.

محمدباقر اسداللهی – به گزارش نما ، اين فرو كاهشي راي آن هم در اين سطح، يعني راي ندادن مردم، زيرا 69 هزار راي يعني در واقع هيچ .اصولگرايان خردگرا، نيازي به شكست اينگونه اصلاح طلبان ندارند.
برخي از آنها متأسفند كه چرا بايد يك جريان سياسي به اينگونه سرنوشت پشت كردن مردم، در انتخابات آزادي كه همه‌ي امور بدست اصلاح‌طلبان بود و چهره‌ي برجسته‌ي آنان نيز احراز صلاحيت شده بود دچار شود.
البته بعضي نيز خوشحالي مي كنند؛ اما خوشحالي و غمناكي به جايي نمي رسد.
چاره انديشي، راهكار برون رفتن از بحران ها و بن بست ها و مشكلات است و اكنون جريان اصلاحات و جناح اصلاح‌طلبان به اين نقطه رسيده‌اند كه يا به گفته تحليلگر خودشان آقاي دكتر تاجيك يك بازنگري اساسي و تحول بينشي و تحول عواملي در خود پديد مي آورند و راه صحيح را انتخاب ميكنند؛ يا مانند بسياري از جريانات سياسي و عوامل در صحنه سياست به موزه تاريخ مي روند.
به نظر مي رسد بزودي در جريان اصلاحات و اصلاح‌طلبان بايد منتظر رويداد هاي تازه‌اي بود.
آنچه مهم و سرنوشت ساز است انتخاب راه‌ها و راهكار هاي صحيح است؛ كه به آغوش اسلام خالص، انقلاب اسلامي خط ولايت، آغوش باز مردمي كه در بدرقه ي شهيد سردار سليماني، اراده و عزم و خواست و عشق و ارادت و محبت مردمي را به جهان ثابت كردند، و به صحنه آماده براي همه‌ي سليقه ها توسط رهبر معظم، بازگشتن، بازگرديم يا كوره راه هاي خطرناك تعصب و لجاج و نا اميدي و گريز از خراجات شهر.
براي همه خوبي بخواهيم.

ثبت: ۱۳۹۹/۱/۱۵

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: