نسخه چاپی

لیگ ادامه پیدا می‌كرد، پرسپولیس كار سختی مقابل ما داشت

مدافع تیم فوتبال پیكان گفت: تیم ما توانایی‌های زیادی دارد و ضعیف نیست و همیشه حریف سرسختی بوده‌ایم.


به گزارش نما، علی حمودی در خصوص قعرنشینی تیم فوتبال پیکان در جدول رده‌بندی لیگ برتر ، اظهار داشت: جایگاه ما انتهای جدول نیست. پیکان همیشه در بازی‌های حساس با تیم‌های بزرگ بهترین نتایج را گرفته است. امیدوارم در صورتی که لیگ ادامه پیدا کرد ناکامی‌های اخیر را جبران کرده و شرایط بقا در لیگ برتر را فراهم کنیم.

اخبار ورزشی- وی ادامه داد: شاید به نظر برسد بازی با پیکان راحت است، اما تیم‌هایی که مقابل ما بازی کردند به خوبی می‌دانند نتایج به دست آمده اغلب از روی بدشانسی ما بوده و به هیچ وجه بازی راحتی نداشته‌اند. اگر لیگ برتر ادامه پیدا می‌کرد و ما مقابل پرسپولیس به میدان می‌رفتیم این تیم بازی بسیار سختی را تجربه می‌کرد چون ما به دنبال امتیاز هستیم و برای به دست آوردن این مهم از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

بازیکن تیم فوتبال پیکان تصریح کرد: من بی‌جهت از تیمم دفاع نمی‌کنم و مقابل انتقادات جبهه نمی‌گیرم. اگر می‌گویم این تیم توانایی دارد حتما آن را در تیم دیده‌ام. اگر پیکان ضعف تاکتیکی داشت یا فوتبال خوبی بازی نمی‌کرد به راحتی ضعف را می‌پذیرفتم، ولی ما به هر شهری می‌رویم و با هر تیمی بازی می‌کنیم از توانایی‌های تیم ما تعریف می‌کنند. این پتانسیل را در پیکان می‌بینم و می‌دانم چه تیم خوبی داریم. نتایج ضعیف ما به دلیل ناتوانی نیست بلکه برخی بدشانسی‌ها در این نتایج ضعیف دخیل هستند. هرچند عدم تمرکز و اشتباهات داوری هم بی‌تاثیر نبوده است. شاید اگر این اتفاقات رخ نمی‌داد پیکان یکی از تیم‌های بالای جدول بود.

حمودی در پایان با اشاره بلاتکلیفی زمان شروع دوباره لیگ برتر خاطرنشان کرد: هنوز چیزی مشخص نیست. اول باید ببینیم چه زمانی می‌توانیم بار دیگر تمرینات را آغاز کنیم. قطعاً مسئولان تا آن روز نمی‌توانند در مورد ادامه لیگ، تعطیلی آن یا برگزاری مسابقات به هر شکلی تصمیم‌گیری کنند.
ثبت: ۱۳۹۹/۱/۱۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: