نسخه چاپی

جنجال یحیی گل محمدی ادامه دارد

قیمت رضایت‌نامه برای حضور در پرسپولیس ركورد فروش رضایت‌نامه در تاریخ فوتبال ایران را شكست.


به گزارش نما، در این که یحیی گل‌محمدی مربی خوبی است، شکی وجود ندارد، اما فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو مشهد اعلام کرد بابت دادن رضایتنامه به این مربی جهت حضور در پرسپولیس، ۶ میلیارد تومان از باشگاه تهرانی چک دریافت کرده است.

همین موضوع باعث ایجاد جنجال بزرگی در فوتبال ایران شد و حتی هواداران پرسپولیس هم اعتقاد دارند چنین مبلغی فقط برای دریافت رضایتنامه گل‌محمدی بسیار زیاد و دور از تصور است.

یحیی غیر از این ۶ میلیارد، قرارداد جداگانه با کلی آپشن مختلف هم با باشگاه پرسپولیس منعقد کرده و حالا دیگر باید این شایعات را باور کرد که جذب او، چیزی حدود ۱۰ میلیارد تومان روی دست باشگاه خرج گذاشته است. آن هم در حالی که او یک تیم خوب و آماده که قهرمان نیم‌فصل شده بود را تحویل گرفت و کارش نسبت به بیشتر مربیان راحت‌تر به نظر می‌رسید.

با این حساب شهرخودرو بهترین فروش سال و شاید تاریخ فوتبال ایران را انجام داده و خریدار این رضایتنامه، محمدحسن انصاری‌‎فرد مدیرعامل مستعفی باشگاه پرسپولیس بود. شهرخودرو بعید بود با یحیی قهرمان و حتی نایب قهرمان لیگ برتر شود، اما مدیران این باشگاه مشهدی موفق شدند بعد از رسیدن به آسیا، با فروش یحیی حداقل از نظر مالی سود زیادی ببرند و رکورد جدیدی را خلق کنند.
منبع: میزان

۱۳۹۹/۱/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: