نسخه چاپی

طلب میلیاردی شهرخودرو از پرسپولیس

باشگاه شهرخودرو بابت انتقال یحیی گل‌محمدی و صدور رضایتنامه برای او در مسیر پیوستن به پرسپولیس، معامله‌ای با محمدحسن انصاری‌فرد داشت كه در تاریخ لیگ برتر بی‌سابقه بود.


به گزارش نما، باشگاه شهرخودرو بابت انتقال یحیی گل‌محمدی و صدور رضایتنامه برای او در مسیر پیوستن به پرسپولیس، معامله‌ای با محمدحسن انصاری‌فرد داشت که در تاریخ لیگ برتر بی‌سابقه بود. اقداماتی صورت گرفت و تصمیماتی در این میان اتخاذ شد که بازگرداندن یحیی به پرسپولیس حدود ۱۰ میلیارد تومان روی دست سرخپوشان بدهی باقی گذاشت.

اخبار ورزشی- طبق ادعای فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو ، باشگاه پرسپولیس برای قطعی شدن این انتقال، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در ابتدای مذاکرات به صورت نقدی و در قالب چک روز پرداخت کرده که پاس شده است. حالا پرسپولیس دو فقره چک به میزان هر کدام ۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان دیگر بدهکار است که تیم حقوقی باشگاه مشهدی در حال تحقیق است تا این چک‌ها را پاس کند. البته مبلغ هر چک، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون است، اما چک‌های تضمینی به مبلغ ۷۵۰ میلیون تومان که نصف مبلغ هر چک اعتبار دارد، به شهرخودرو ارائه شد تا مبلغ رضایتنامه یحیی گل‌محمدی به علت دیرکرد در پرداخت پول، به ۶ میلیارد تومان برسد. در همین مورد، شنیدیم یکی از مباحثی که در جلسه اخیر یحیی گل‌محمدی با مهدی رسول‌پناه و مهرداد هاشمی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مطرح شد، موضوع توافق با شهرخودرو بود. طبق شنیده‌های ما، از آنجا که رابطه حمیداوی و گل‌محمدی هنوز هم در بالاترین سطح خود قرار دارد و این دو نفر به رغم جدایی، همچنان با هم رفاقت صمیمانه‌ای دارند، تیم مدیریتی باشگاه تصمیم گرفته با استفاده از این دوستی و رفاقت، از باشگاه شهرخودرو تخفیف بگیرد.

در واقع آن‌ها به دنبال پرداخت اقساطی پول به شهرخودرو هستند تا چک‌ها را تعویض کرده یا با فاصله زمانی بیشتر پاس کنند. از سوی دیگر، درخواست مهم باشگاه پرسپولیس این است که مدیران شهرخودرو، قید تضمین یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی را بزنند و بابت دیرکرد پرداخت پول، مبلغی از پرسپولیس نگیرند. اتفاقی که بعید است به این سادگی، مدیران شهرخودرو به آن تن بدهند. از سوی دیگر، هنوز مشخص نیست که آیا گل‌محمدی وارد این معامله می‌شود تا با استفاده از رابطه خوبش از حمیداوی تخفیف بگیرد یا نه.

۱۳۹۹/۱/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...