نسخه چاپی

قوانین قرنطینه در فرانسه شدیدتر شد

وزیر كشور فرانسه در پیامی توییتری اعلام كرد: «من از بخشداران منطقه‌ای درخواست كردم با حفظ روابط تنگاتنگ با شهرداری‌ها و به صورت مورد به مورد، لزوم تشدید اقدامات در زمینه قرنطینه خانگی را در مناطقی كه نشانه‌هایی از بی خیالی نسبت به شیوع ویروس كرونا دیده می‌شود و یا عده‌ای قوانین را دورمی زنند، بررسی كنند.»


به گزارش نما، کریستوف کاستانر، وزیر کشور فرانسه در پیامی توییتری اعلام کرد: «من از بخشداران منطقه‌ای درخواست کردم با حفظ روابط تنگاتنگ با شهرداری‌ها و به صورت مورد به مورد، لزوم تشدید اقدامات در زمینه قرنطینه خانگی را در مناطقی که نشانه‌هایی از بی خیالی نسبت به شیوع ویروس کرونا دیده می‌شود و یا عده‌ای قوانین را دورمی زنند، بررسی کنند.»

اخبار بین الملل-رادیو بین المللی فرانسه نیز اعلام کرد اظهارات کارشناسان پزشکی فرانسه درباره آزمایش واکسن ادعایی کرونا بر روی آفریقایی‌ها با انتقادات شدید مواجه شده است.

بیشتر بخوانید: ۱۱۵۰ نفر در آمریکا بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند

این در حالی است که مقامات فرانسوی از جان‌باختن ۸۳۳ مبتلا به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته خبر دادند. بر اساس آخرین آمار مجموع تلفات ناشی از ویروس کرونا در فرانسه به ۸ هزار و ۹۱۱ نفر رسیده است.

همچنین طی مدت زمان مشابه، ۵ هزار و ۱۷۱ نفر فرانسوی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند تا مجموع تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور از مرز ۹۸ هزار نفر عبور کند. بیش از ۷ هزار نفر از این بیماران در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

به گفته مقامات بهداشتی فرانسه تاکنون بیش از ۱۷ هزار نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور توانسته‌اند سلامتی خود را مجددا بدست بیاورند.

شهروندان فرانسوی در ادامه سیاست‌های سختگیرانه برای مهار شیوع ویروس کرونا، در صورت تصمیم برای خروج از خانه‌های خود باید فرمی را پر و علت خروج خود از منازل را اعلام کنند. در صورت غیرموجه بودن خروج از منازل، این افراد مشمول جریمه خواهند شد.

۱۳۹۹/۱/۱۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...