نسخه چاپی

فریدون زندی: روز‌های خیلی بدی را می‌گذرانیم

فریدون زندی كه در آلمان است می گوید روزهای بدی را می گذرانیم.


به گزارش نما، فریدون زندی پیش از آنکه بیماری کرونا در کشور شیوع پیدا کند، به آلمان بازگشت. زندی و خانواده اش احتمالاً بعد از رسیدن به آلمان و دیدن وضعیت شیوع کرونا در ایران نفس راحتی کشیدند ولی حالا این کشور هم آلوده به این ویروس شده است. در روز‌های گذشته اخبار زیادی درباره شیوع فراگیر کرونا در آلمان منتشر شده و این کشور حتی در جمع بالانشین‌ها از نظر ابتلا به این بیماری قرار دارد.

اخبار ورزشی- فریدون زندی مربی تیم جوانان سن‌پائولی، درباره آخرین وضعیتی که در آلمان دارند، می‌گوید: «اینجا همه چیز تعطیل است و ما هم در خانه مانده‌ایم. بیشتر زمانم را با فیلم دیدن و کتاب خواندن می‌گذرانم. در آلمان وضعیت خیلی بد است. مبتلایان زیادی هستند ولی خدا را شکر آمار کسانی که فوت کرده‌اند زیاد نیست.»

او اضافه می‌کند: «روز‌های خیلی بدی را می‌گذرانیم. ان‌شا‌ءا... هرچه زودتر اوضاع بهتر شود. برای ایران هم نگران هستیم. خیلی اخبار نگران‌کننده می‌شنویم. امیدواریم مردم در خانه بمانند.» ولی یکسری‌ها نیازمند هستند و طبیعی است برای کار به خارج از خانه بروند. زندی می‌گوید: «اینجا نقش دولت خیلی مهم است. در همین آلمان اگر مشاغل تعطیل شده، همان ابتدا پولی برای مردم واریز کردند تا نگرانی نداشته باشند و در خانه‌هایشان بمانند. طبیعتاً ما هم اگر می‌خواهیم مردم در خانه‌شان بمانند، باید هزینه زندگی‌شان را تأمین کنیم.»
زندی درباره وضعیت فوتبال با تعطیلی کرونا هم می‌گوید: «جان مردم و ورزشکاران از برگزاری فوتبال خیلی مهمتر است. الان هم مهمترین مسئله ریشه‌کن کردن این بیماری است. امیدوارم به مردم بیشتر توجه شود. الان ورزش در اولویت چندم است. در آلمان هم که می‌دانید همه چیز تعطیل شده است.»

۱۳۹۹/۱/۱۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: