نسخه چاپی

تهیه لیست ۴۰۰۰ نفری رانندگان اتوبوس برای دریافت تسهیلات دولتی

مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران اظهاركرد: شركت واحد اتوبوسرانی یك لیست متشكل از مشخصات ۴۰۰۰ راننده اتوبوس تهیه كرده است و این افراد برای دریافت تسهیلات دولتی یعنی دریافت كارت خرید یك یا دومیلیونی به دستگاه مربوطه معرفی شده‌اند.

به گزارش نما، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از تهیه لیست ۴۰۰۰ نفری رانندگان اتوبوس برای دریافت تسهیلات دولتی خبر داد.

اخبار اجتماعی - محمود ترفع با اشاره به تسهیلات دولت برای برخی مشاغل در پی شیوع کرونا گفت: مکاتبه‌ای با اتحادیه حمل و نقل عمومی کشور و مدیرکل حمل و نقل وزارت کشور انجام دادیم و از آنان درخواست کردیم رانندگان اتوبوس درون شهری نیز مشمول دریافت تسهیلات شوند.

وی با بیان اینکه رانندگان اتوبوس‌های خصوصی از وضعیت فعلی بیشتر متضرر شدند، تصریح کرد: رانندگان بخش عمومی، حقوق‌بگیر شهرداری تهران هستند اما رانندگان اتوبوس های بخش خصوصی (تک کابین) خرید خدمت هستند و کاهش تعداد مسافران و کاهش خدمت رسانی آنان روی درآمدهایشان تاثیرگذار منفی گذاشته است و نیازمند دریافت تسهیلات هستند.

ترفع با بیان اینکه رانندگان اتوبوس در خط مقدم قرار دارند، گفت: متاسفانه ۴۰ نفر از پرسنل شرکت واحد که ۱۸ تن از آنان راننده اتوبوس بودند، به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

وی در پایان اظهارکرد: شرکت واحد اتوبوسرانی یک لیست متشکل از مشخصات ۴۰۰۰ راننده اتوبوس تهیه کرده است و این افراد برای دریافت تسهیلات دولتی یعنی دریافت کارت خرید یک یا دومیلیونی به دستگاه مربوطه معرفی شده‌اند.

۱۳۹۹/۱/۲۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...