نسخه چاپی

مرحله دوم طرح اقدام ملی مسكن در مجلسی

مدیرعامل شركت عمران شهر جدید مجلسی از انتقال هزار و ۴۴۰ واحد مسكن مهر فاقد متقاضی این شهر جدید به طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسكن خبر داد.


به گزارش نما، شهرام مجیدی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید مجلسی با اشاره به اینکه سهمیه این شهر جدید از مجموع واحد‌های طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن، دو هزار و ۵۰۰ واحد است، گفت: هم‌اکنون ۷۰ هکتار زمین برای ساخت واحد‌های طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید مجلسی در حال آماده‌سازی است.

اخبار اقتصادی- او با بیان اینکه عملیات اجرایی آماده‌سازی بخشی از زمین‌های مورد نیاز این طرح از نیمه دوم سال ۹۷ در محله "دانش" شهر مجلسی آغاز شده است، گفت: هم‌اکنون در این محله زمین مورد نیاز برای ساخت ۵۰۰ واحد به‌صورت کامل آماده‌سازی شده و زمین مورد نیاز برای ساخت سایر واحد‌ها نیز در حال آماده‌سازی است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید مجلسی از انتقال هزار و ۴۴۰ واحد مسکن مهر فاقد متقاضی این شهر جدید به طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن خبر داد و عنوان کرد: این واحد‌ها در محله "مهران" قرار دارند.

او با اشاره به ثبت‌نام ۱۵۰۰ نفر در مرحله نخست طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید مجلسی بیان کرد: از این تعداد صلاحیت ۷۸۰ نفر تایید شده است که تاکنون ۶۰ نفر از آنان برای طی مراحل تکمیلی به شرکت عمران مجلسی مراجعه کرده‌اند.

مجیدی، تعداد متقاضیان مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در مجلسی را ۹۶ نفر برشمرد و گفت: اسامی تایید صلاحیت‌شدگان این مرحله هنوز به شرکت عمران اعلام نشده است.

او همچنین از تعریف پروژه‌ای ۱۴۸ واحدی به شکل باغ‌ویلا با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: این پروژه هنوز در مرحله رایزنی است و در صورت به ثمر رسیدن، شرکت عمران مجلسی، زمین مورد نیاز پروژه را تامین خواهد کرد و ساخت واحد‌ها و مراحل پس از آن بر عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خواهد بود.

۱۳۹۹/۱/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: