نسخه چاپی

كجای دنیا وسط فصل یك تیم را قهرمان می‌كنند؟

مدیرفنی تیم نساجی نسبت به بلا تكلیفی تیم‌ها در دوران تعطیلی مسابقات لیگ واكنش نشان داد.

به گزارش نما، صمد مرفاوی، مدیرفنی تیم نساجی می‌گوید مسئولان سازمان لیگ باید هر چه زودتر تکلیف ادامه لیگ را مشخص کنند تا تیم‌ها از بلاتکلیفی خارج شوند با مرفاوی در خصوص شرایط این تیم در این روزها به صحبت پرداختیم.

از شرایط نساجی صحبت کنید؟

طبق برنامه‌ای که سرمربی تیم داده تمرینات به صورت آنلاین و زیر نظر کادرفنی انجام می‌شود در گروهی که بازیکنان و مربیان در آن حضور دارند بازیکنان هر روز و طبق برنامه تمریناتشان را انجام می‌دهند و از شرایط بدنی عقب نمانند.

برای دروازه‌بان‌ها هم تمرینات اختصاصی در نظر گرفته‌اید

بله آنها هم تمریناتشان را به صورت اختصاصی دنبال می‌کنند .همه بازیکنان زیرنظربدنساز تمریناتشان را انجام می دهند تا از لحاظ بدنی عقب نیفتند

مسابقات لیگ هم هنوز شرایطش مشخص نیست؟

امیدوارم هر چه زودتر وضعیت لیگ و اینکه آیا قرار است برگزار شود یا خیر مشخص شود ما بلاتکلیف هستیم و نمی‌دانیم بالاخره وضعیت چه خواهد شد البته به نظرم سلامت بازیکنان از هر چیز دیگری مهم‌تر است.

بیشتر بخوانید:
از مجیدی دلخوری نه ولی انتقاد دارم

وضعیت مدیرعامل استقلال هم بالاخره مشخص شد

فقط خوشحالم که بالاخره استقلال با وجود این همه مشکل سروسامان گرفت امیدوارم هر چه زودتر بدهی‌های بازیکنان خارجی پرداخت شود که اتفاقی گریبان استقلال را نگیرد.

خیلی‌ها می‌گویند اگر لیگ از سر گرفته نشود پرسپولیس باید قهرمان لیگ شود؟

در کجای دنیا وسط فصل یک تیم را قهرمان اعلام می‌کنند یا باید بازی‌ها برگزار شود یا اینکه آن را نیمه‌کاره رها کنند.

یعنی به نظرتان هنوز چندتیم مدعی قهرمانی هستند؟

چرا نباشند هنوز 9 هفته از رقابت‌های لیگ تا پایان فصل باقی مانده. در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست و همه تیم‌ها تا آخرین هفته مدعی قهرمانی هستند. به هر حال امیدوارم هر چه زودتر مسئولین سازمان لیگ تکلیف مسابقات را مشخص کنند.
منبع: ایلنا

۱۳۹۹/۱/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...