نسخه چاپی

ارزانی لیمو ترش در روزهای آینده /معرفی محتكرین لیمو ترش به قوه قضاییه

مصطفی دارایی نژاد گفت: قوه قضاییه، سپاه ثارالله و سربازان گمنام امام زمان به این قضیه ورود كردند و در مدت یك هفته رصدهایی صورت گرفت و انبارهایی كه در آنها لیموترش احتكار شده بود، توقیف شدند.


به گزارش نما، مصطفی دارایی نژاد با بیان اینکه اسامی ۵نفر از محتکران لیموترش را به قوه قضاییه و برخی از مقامات مسئول سازمان تعزیرات اعلام کردیم، اظهار کرد: قوه قضاییه، سپاه ثارالله و سربازان گمنام امام زمان به این قضیه ورود کردند و در مدت یک هفته رصدهایی صورت گرفت و انبارهایی که در آنها لیموترش احتکار شده بود، توقیف شدند.

اخبار اقتصادی- وی افزود: لیموترش های احتکار شده تحویل تعزیرات داده شد و امروز یا فردا در میادین میوه و تره بار سراسر کشور توزیع می‌شود و قطعا شاهد کاهش قیمت این محصول در روزهای آتی خواهیم بود.

رئیس اتحادیه بارفروشان با بیان اینکه اسامی ۵نفر محتکر لیموترش به قوه قضاییه اعلام شده و به زودی محاکمه می شوند، گفت: امیدواریم با کمک سپاه و قوه قضاییه انبارهای دیگر نیز شناسایی شود.

به گفته وی این لیموترش های کشف شده نیز باید با یک سوم قیمت لیموترشی که در حال حاضر در بازار عرضه شود، به فروش برسد. یعنی اگر لیموترش در بازار ۴۰هزارتومان است، این اقلام باید با قیمت ۱۳هزارتومان مستقیم به دست مشتریی برسد.

عرضه پرتقال به بازار قطره چکانی است

دارایی نژاد در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به اینکه عرضه پرتقال به میدان تره بار قطره چکانی است، گفت:با توجه به نزدیک شدن به ماه رمضان نیازمند عرضه بیشتر پرتقال به بازار هستیم تا مردم دچار مشکل نشوند. بنابراین اگر در دو تا سه روز آینده عرضه پرتقال زیاد نشود همان اتفاقی که برای لیموترش افتاد برای پرتقال هم خواهد افتاد.

رئیس اتحادیه بارفروشان اضافه کرد:ما می دانیم چه کسانی پرتقال دپو کرده اند. در مرحله اول به آنها تذکر و سپس اخطار می دهیم و اگر توجهی نشد انبارهایشان مانند انبار لیموترش توقیف می‌شود.

۱۳۹۹/۱/۳۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...