نسخه چاپی

«همكار من» در ماه مبارك رمضان روی آنتن شبكه 5

برنامه جدید «همكار من» به تهیه كنندگی محسن سال افزون در ماه مبارك رمضان از شبكه پنج سیما پخش می شود.
به گزارش نما، برنامه جدید «همکار من» به تهیه کنندگی محسن سال افزون در ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می شود.

اخبار فرهنگ و هنر - محسن سال افزون تهیه کننده این برنامه گفت: گروه اقتصاد شبکه پنج با توجه به شعار سال به فرموده مقام معظم رهبری (سال جهش تولید) و اهمیت به کانون خانواده، ویژه برنامه‌ای تلویزیونی در راستای معرفی و حمایت از کسب و کار های خانوادگی تهیه و تولید کرده است.

سال افزون ادامه داد: حمایت از خانواده و کسب و کارهای خانوادگی، کمک به رونق تولید و تولید ملی، حمایت از نخبگان و ترغیب جامعه به عملی کردن ایده های نو خلاقانه، استفاده از تولیدات داخلی و حمایت از تولید ملی و ... از رویکردهای مهم این برنامه است.

وی گفت: در هر قسمت از این برنامه با پرداختن به موضوع خانواده و بررسی ارتباطی که بین اعضای خانواده برقرار شده تا بتوانند این کسب و کار خانگی و یا صنعتی را راه اندازی کنند، مخاطبان را با اهمیت موضوع خانواده، موفقیت، تلاش و اتحاد بین اعضای خانواده آشنا می کنیم.

تهیه کننده برنامه «همکار من» در پایان بیان کرد: برنامه «همکار من» نکات کلیدی برای شروع یک کسب و کار را برای مخاطبان بیان می کند و در آن مستندی از زندگی مهمان، حضور اجتماعی و کسب و کار وی برای آگاهی مخاطبان به تصویر کشیده می شود.

برنامه «همکار من» کاری از گروه اقتصاد با اجرای مژده خنجری در ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۱:۳۰ روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

۱۳۹۹/۲/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: