نسخه چاپی

اجرای ویژه برنامه «ماه خدا» با اجرای 4 مجری

به مانند هرسال، ویژه برنامه «ماه خدا» در ماه مبارك رمضان مونس و همراه بینندگان در سحر‌ها خواهد بود.به گزارش نما، پخش برنامه «ماه خدا» سحرگاهان ماه رمضان ۱۳۹۹ از ساعت ۲ بامداد آغاز می‌شود و تا ۲۰ دقیقه بعد از اذان صبح به طور زنده ادامه خواهد داشت.

اخبار فرهنگ و هنر - سعید عباسی یکی از تهیه کنندگان این برنامه در خصوص برنامه امسال ماه خدا اظهار داشت: این برنامه به امید خدا از بامداد جمعه ۵ اردیبهشت به پیشواز ماه مبارک می‌رود و تغییری که این برنامه با سال قبل دارد این است که ما امسال ماه خدا را از سه استودیوی مختلف و با چهار مجری روی آنتن می‌بریم.

عباسی افزود: استودیوی «بام تهران» با اجرای هادی صلح جو خواهد بود که هر شب با حجت الاسلام رفیعی گفتگو می‌کند. در استودیو «رادیو» بهروز رضوی و علیرضا کنگرلو مدح خوانی خواهند کرد. در این استودیو آقای رضوی ترجمه ابوحمزه ثمالی، سیدمهدی شجاعی و آقای کنگرلو هم حکایاتی از ادبیات در حوزه اخلاق را می‌خوانند. در «استودیوی تولید» هم مانند سال قبل حسن سلطانی اجرای زنده برنامه را به عنوان مجری مستر بر عهده خواهد داشت.

این تهیه کننده در پاسخ به سوالی در خصوص محتوای برنامه ماه خدا ، از آیتم"طرح جمعی ختم قرآن کریم" یاد کرد و گفت: در این آیتم هر روز مخاطبان با ارسال عدد ۱ به سامانه ۳۰۰۰۰۱۱۱، یک صفحه از قرآن مجید برایشان ارسال خواهد شد و به این ترتیب در طول ۲۴ ساعت با مشارکت مردم ده‌ها ختم قرآن خواهیم داشت.

عباسی افزود: آقایان سادات رضوی، شربیانی، شهروز حبیبی و امین مقدم هر شب به صورت زنده "مناجات خوانی" خواهند داشت که برای بینندگان به طور زنده قرائت می‌شود. در این برنامه همچنین هر شب "دعای سحر" با نوای مرحوم صالحی و مرحوم موسوی قهار پخش خواهد شد.

با توجه به وجود بیماری کرونا و بسته بودن اماکن متبرکه و زیارتگاه‌ها در کشور، سعید عباسی از پخش آیتمی به نام" نایب الزیاره"خبر داد و تصریح کرد: در این بخش که با مشارکت مستقیم بینندگاه همراه خواهد بود، از مخاطبان محترمی که در نزدیکی اماکن زیارتی زندگی می‌کنند می‌خواهیم که با موبایل خود به صورت تصویری از طرف همه مردم ایران نایب الزیاره باشند و سلامی به آن امام و امامزاده بفرستند و برای برنامه ارسال کنند.

"ماه خدا" به تهیه کنندگی سعید عباسی و داود نجفی، کاری از گروه معارف اسلامی شبکه یک سیما است که در سحر‌های ماه مبارک رمضان به طور زنده روی آنتن می‌رود.

۱۳۹۹/۲/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: