نسخه چاپی

تتلو چه كسی است كه بخواهد در مورد علی كریمی صحبت كند

عکس خبري -تتلو چه کسي است که بخواهد در مورد علي کريمي صحبت کند

خلعتبری گفت: تتلو چه كسی است؟ از كسی صحبت كنید كه ارزش حرف زدن داشته باشد. تتلو؟ نمی‌شناسم. او چه كسی است كه بخواهد در مورد علی كریمی صحبت كند.


به گزارش نما، محمدرضا خلعتبری بازیکن تکنیکی شهرخودرو مشهد که این روز‌ها در خانه تمرین می‌کند و از شرایط به وجود آمده خیلی ناراحت است، اعتقاد دارد تعطیلی لیگ تصمیم بهتری نسبت به ادامه مسابقات است، چون بحث سلامتی از هر چیزی دیگر مهمتر است و باید در راستای آن قدم برداشت نه اینکه کاری کرد که تعداد مبتلایان بیشتر شود. خلعتبری فکر می‌کند در روز‌هایی که آمار شیوع کرونا هر روز بیشتر از قبل می‌شود لزومی نیست که مسابقات برگزار شود و باید تصمیم به تعطیلی آن گرفت. بازیکن باتجربه شهرخودرو علاوه بر این مسأله، صحبت‌های جالبی هم در مورد بحث‌های پیش آمده در فضای مجازی در رابطه با علی کریمی، تتلو و پدر آرات دارد.

اخبار ورزشی- در روز‌های کرونایی که تمرینات گروهی تعطیل است، چه می‌کنید؟
از وقتی تعطیل شدیم چند روز استراحت کردیم و بعد هم طبق برنامه‌ای که باشگاه برای تمرینات داد کار را پیش بردیم. آقای سرآسیایی تیم را گروه‌بندی کرده و هر گروه دست یک مربی است. ما هم هر روز از تمرینات‌مان ویدئو می‌گیریم و ارسال می‌کنیم که نظارت کنند.

فکر می‌کنید این تمرینات تأثیری هم دارد؟
تأثیر حتماً دارد. درست است که تمرینات گروهی و با توپ یک چیز دیگر است و شرایط کاملاً فرق دارد، اما نمی‌شود تمرین را هم ول کنیم و هیچ‌کاری انجام ندهیم.

خود شما در خانه تمرین می‌کنید یا اینکه بیرون هم می‌روید؟
تمرینات را بیشتر در خانه و با تردمیل انجام می‌دهم، اما بعضی وقت‌ها بیرون هم می‌روم و در آنجا تمرینات هوازی انجام می‌دهم. در کل شرایط خوبی نیست و خیلی ناراحت‌کننده است، چون هر روز می‌شنویم نفرات جدید مبتلا شدند و این مسأله ناراحتم می‌کند. مردم هم به خاطر امرار معاش چاره‌ای ندارند جز اینکه بیایند بیرون، اما باید رعایت کنند. خود من وقتی بیرون می‌روم نکات ایمنی را رعایت می‌کنم و به این صورت تمرینات را انجام می‌دهم. تمرین با وزنه را در خانه دنبال می‌کنم، چون باشگاه‌ها در تنکابن بسته است و اگر حتی یکی، ۲ جا باز باشد نمی‌شود وارد محیط شلوغ شویم و تمرینات قدرتی و سرعتی را انجام دهیم.

فکر می‌کنی تکلیف لیگ با این شرایط چه می‌شود؟
نمی‌دانم چه می‌شود، اما هر چه می‌شود باید سلامتی را بیش از هر چیزی در نظر گرفت. نباید عجله کرد که تکلیف لیگ مشخص شود و بازی کنیم، چون سلامتی بازیکنان، کادرفنی، عوامل و همه مردم از همه چیز مهمتر است. هواداران دل‌شان می‌خواهد بیایند و تشویق کنند، اما نمی‌شود. برای این مسائل است که می‌گویم نباید عجله کرد و باید تصمیمی جدی گرفت. تا جایی که امکان دارد باید صبر کنیم تا شرایط به حالت عادی برگردد. در کل من خودم موافق ادامه لیگ با این شرایط نیستم.

اما گفته می‌شود احتمال دارد از ۲۰ اردیبهشت تمرینات شروع شود و بعد از عید فطر مسابقات را ادامه دهند.
ان‌شاءالله هر اتفاقی می‌افتد مشکلی برای ورزشکاران و بقیه پیش نیاید. باز هم می‌گویم باید بگذارند شرایط نرمال شود، چون متأسفانه در این مدت خیلی‌ها جان‌شان را از دست دادند.

سال ۹۸ چطور بود؟
برای من سال خوبی بود، چون اواخر ۹۷ مصدوم شدم و پایم را عمل کردم و می‌خواستم هر چه زودتر برگردم. در ۹۸ بعد از ۵، ۶ ماه دوری توانستم بازی کنم و خوشحالم که برگشتم و بازی کردم. در کل شرایط بدی نبود. البته به لحاظ فوتبالی برای تیمم شرایط خوبی به وجود نیامد و آقای منصوریان از ذوب‌آهن رفت. اواخر نیم فصل هم من جدا شدم و به شهرخودرو آمدم. خدا را شکر اینجا راحت هستم و همه چیز خوب پیش می‌رفت که بحث کرونا به وجود آمد و آخر سال شرایط بد شد. برای مردم هم فکر می‌کنم اصلاً سال خوبی نبود.

برای سال ۹۹ چه آرزویی داری؟
هر کسی در زندگی‌اش آرزویی دارد که فکر می‌کنم الان آرزوی همه یکی شده و برای سلامتی دعا می‌کنیم.

بهترین بازیکن سال ۹۸ به نظرت چه کسی بود؟
در لیگ برتر مهدی ترابی از همه بهتر بود.

در مدتی که فوتبال تعطیل بوده، حواشی زیادی برای فوتبال پیش آمد که مهمترین آن بحث‌ها و دعوا‌هایی بود که علی کریمی را هم درگیر کرد.
من کسی نیستم که بخواهم در این مورد نظر بدهم، اما علی کریمی اسطوره است و مثل علی کریمی نخواهد آمد. در مورد آرات هم باید بگویم در اینستاگرام کارهایش را دیدم و خوشم آمد که امیدوارم بزرگ شود و در فوتبال موفق باشد. اینطوری همه خوشحال می‌شویم. اینکه در تیم‌های بزرگ اروپایی بازی کند، اما در فضای مجازی پدرش نباید اینطور حرف بزند. باید بداند اسم علی کریمی را ۲ تریلی هم نمی‌کشد. بازیکنی که در بایرن مونیخ و شالکه بازی کرده. به کریمی این حرف‌ها و وصله‌ها نمی‌چسبد. ایشان هم به لحاظ فوتبالی و هم شخصیتی بسیار قابل احترام است. در ایران حداقل تا ۵۰ سال آینده مثل کریمی نمی‌آید. به عنوان یک ورزشکار از کریمی حمایت می‌کنم و آرزوی موفقیت برای آرات دارم. هر چند که پدرش همه چیز را دارد خراب می‌کند. این بچه وقت و انرژی می‌گذارد و دوست دارم موفق باشد، اما نباید خودش را خراب کند. علی کریمی کجا و شما کجا؟ دنیا فوتبال ایران را با امثال علی کریمی، علی دایی و مهدی مهدوی‌کیا می‌شناسد پس باید به آن‌ها احترام گذاشته شود.

شاید اشتباه اصلی را تتلو انجام داد که وارد این بحث‌ها شد. او به علی کریمی توهین کرد...
تتلو چه کسی است؟ از کسی صحبت کنید که ارزش حرف زدن داشته باشد. تتلو؟ نمی‌شناسم. او چه کسی است که بخواهد در مورد علی کریمی صحبت کند. اسم علی کریمی آنقدر بزرگ است که این‌ها باید دهان‌شان را آب بگیرند بعد اسم کریمی را بیاورند. کریمی بزرگ فوتبال ایران است. چرا تتلو باید در مورد کریمی حرف بزند. نمی‌دانم چطوری بگویم، اما امثال کریمی با این چیز‌ها خراب نمی‌شوند. من واقعاً تتلو را نمی‌شناسم و نمی‌دانم چه چیزی گفته، چون در فضای مجازی این‌ها را دنبال نمی‌کنم. پس بهتر است در مورد این آدم‌ها حرف نزنیم.

۱۳۹۹/۲/۸

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: