نسخه چاپی

ثبت ركوردی تازه در تولید پلی‌اتیلن سبك خطی پتروشیمی جم

عکس خبري -ثبت رکوردي تازه در توليد پلي‌اتيلن سبک خطي پتروشيمي جم

تولید پلی‌اتیلن سبك خطی پتروشیمی جم پارسال 22 هزار تن از ظرفیت اسمی واحد فراتر رفت و با ثبت ركوردی تازه موفق به تولید 322 هزار تن محصول شد.

به گزارش نما  به نقل از پتروشیمی جم، علی سلیم‌زاده، رئیس بهره‌برداری پلی‌اتیلن سبک خطی این مجتمع با اعلام این خبر اظهار کرد: این واحد سال 98 با وجود توقف‌های ناخواسته موفق به ثبت رکوردی بی‌سابقه از ابتدای بهره‌برداری تاکنون شد و با حجم 322 هزار تن تولید، 22 هزار تن از ظرفیت اسمی واحد فراتر رفته است.

وی تشریح کرد: پارسال، سالی پر فراز و نشیب در زمینه‌های گوناگون برای کشور بود، اما در پتروشیمی جم رکوردهای تولید محصول یکی پس از دیگری به ثبت رسید که واحد LLDPE نیز توانست باوجود توقف‌های زیاد و ناخواسته با اتکا به برنامه‌ریزی مناسب و همت کارکنان به این موفقیت دست یابد.

رئیس بهره‌برداری پلی‌اتیلن سبک خطی جم اظهار کرد: در حوزه تولید هدف اصلی تحقق برنامه‌ای است که برای سال 99 تدوین شده و این برنامه واحد را به سمت ثبت رکورد جدید در تولید محصول با کیفیت و متنوع می‌برد.

سلیم‌زاده با اشاره به توانمندی واحد LLDPE جم در تولید انواع گریدهای فیلم عریض، نوارهای آبیاری و محصولات روتومولدینگ گفت: مجموعه‌ای کامل از گریدهای ارزشمند برای این واحد از پیش برنامه‌ریزی شده که در سال 98 تنوعی بی‌نظیر از این محصولات روانه بازار شد و در سال جدید نیز این واحد سعی بر دستیابی به بیشترین میزان تولید محصول با حفظ تنوع بر اساس نیازمندی‌های بازار دارد.

سلیم‌زاده روند تولید در شرکت را بسیار صعودی و رو به رشد توصیف و تصریح کرد: جدول تولید شرکت از سال‌های گذشته تا امروز نشان‌دهنده پویایی و تعهد به پیشرفت مداوم بوده و رسیدن به تعالی در این بخش همواره اولویت نخست است.

۱۳۹۹/۲/۱۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: