نسخه چاپی

ارتقای گروه شغلی كارگران قراردادی شهرداری تهران

عکس خبري -ارتقاي گروه شغلي کارگران قراردادي شهرداري تهران

معاون توسعه منابع انسانی شهردار تهران از ارتقای گروه شغلی كارگران قراردادی شهرداری تهران به مناسبت روز جهانی كارگر خبر داد.

به گزارش نما ،حامد مظاهریان در بازدید از مجموعه فرهنگی و گردشگری عباس آباد ضمن تبریک هفته کارگر به کارگران بوستان آب و آتش اظهارکرد: در سال‌های گذشته طی مراسمی از تعدادی از کارگران برگزیده تقدیر می‌شد اما امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و لغو برنامه‌های جمعی در شهرداری تهران، امکان برگزاری همایش تکریم کارگران فراهم نشد بنابراین تصمیم گرفتیم با اهدای هدیه به تمامی کارگران، از آنان تجلیل کنیم.


مظاهریان با اعلام ارتقای گروه شغلی کارگران قراردادی شهرداری تهران گفت: همزمان با سال جهش تولید و درجهت تجلیل و قدردانی از زحمات بی‌شائبه و فعالیت‌های موثر قشر خدوم کارگر شاغل در شهرداری تهران همچنین رفع دغدغه‌های معیشتی آنان، گروه شغلی کارگران تحت پوشش موسسه هادیان شهر که در گروه های شغلی ۱ تا ۴ مشغول به خدمت هستند به گروه شغلی ۵ افزایش و ارتقا می‌یابد.


اهدای کارت هدیه به واسطه تقارن روز کار و کارگر با ماه مبارک رمضان به مبلغ ۲ میلیون ریال به همکاران کارگر شاغل در مناطق ۲۲گانه و واحدهای ستادی شهرداری تهران از جمله مواردی بود که معاون شهردار تهران به آن اشاره کرد.


مظاهریان همچنین، تهیه بسته‌های بهداشتی به کارگران شهرداری تهران و توزیع آن در هفته کارگر، هماهنگی برای حضور حداقل کارگران در محل کار در روز کارگر و ارسال پیامک تبریک به تمامی کارگران شریف، مومن،صبور و زحمتکش شهرداری تهران را از دیگر اقدامات معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران برای گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر برشمرد.


وی با اشاره به تلاش‌های همیشگی کارگران در سازمان خدمات‌رسان شهرداری تهران گفت: کارگران شهرداری تهران در حوزه های پسماند، فضای سبز، میادین میوه و تره‌بار، گرم‌خانه‌ها و سامانسراها، مترو، فروشگاه‌های شهروند، بهشت زهرا، آتش‌نشانی، اتوبوسرانی و... به‌طور بی‌وقفه در حال خدمت‌رسانی به شهروندان هستند و این تلاش‌ها در ایام کرونایی پایتخت افزایش نیز یافته است که جای تقدیر دارد.


بنا براعلام روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران،  معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران پیشرفت و توسعه کشور را مرهون تلاش و پشتکار کارگران دانست و تاکید کرد: نقش کارگران به عنوان موثرترین و کاراترین نیروهای محرکه جامعه، در فرایند تولید و اقتصاد کشور، نقشی سرنوشت ساز و بی بدیل است و پایه اقتصاد جامعه متکی به آن‌هاست بنابراین باید تلاش کنیم شرایط بهتر و قابل قبول‌تری برای آنان فراهم شود.

ایسنا

۱۳۹۹/۲/۱۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: