نسخه چاپی

بیرانوند: دوست دارم با قهرمانی از هواداران پرسپولیس خداحافظی كنم

عکس خبري -بيرانوند: دوست دارم با قهرماني از هواداران پرسپوليس خداحافظي کنم

علیرضا بیرانوند با بیان اینكه دوست دارم با قهرمانی از هواداران پرسپولیس خداحافظی كنم و به بلژیك بروم، تاكید كرد: واقعاً برای این قهرمانی خیلی زحمت كشیده‌ایم و امیدواریم با ادامه بازی‌ها نتیجه این زحمات را بگیریم.


به گزارش نما، علیرضا بیرانوند که در خرم‌آباد حضور دارد به بلاتکلیفی باشگاه‌ها برای ادامه لیگ اشاره کرد و افزود: امیدوارم هرچه سریع‌تر تصمیم قطعی در این خصوص گرفته شود و اعلام کنند لیگ ادامه می‌یابد یا نه!

اخبار ورزشی- وی ادامه داد: مسئولان پرسپولیس از ما خواسته بودند که اواسط اردیبهشت به باشگاه برویم، ولی دوباره خبر آمد که تا اطلاع ثانوی بازی‌ها برگزار نمی‌شود و من هم در خرم‌آباد ماندگار شدم و در توزیع بسته‌های غذایی بنیاد برکت به مردم لرستان تا حدودی مشارکت دارم.ا !

بیرانوند تاکید کرد: مشخص نبودن لیگ به ضرر بازیکنانی است که بلاتکلیف هستند و می‌خواهند برای ادامه فوتبال خود تصمیم بگیرند.
بیرانوند: پرسپولیس و نفت آبادان فقط موافق ادامه لیگ هستند

دروازه بان پرسپولیس یادآور شد: من شنیده‌ام که ۱۲-۱۳ تیم به فدراسیون نامه زده‌اند که لیگ برتر تعطیل شود و فکر کنم فقط پرسپولیس و نفت آبادان موافق ادامه لیگ هستند.

علیرضا بیرانوند با بیان اینکه ما مُصر به ادامه لیگ هستیم، تصریح کرد: فقط سپاهان سه دوره متوالی قهرمان لیگ برتر شده و اگر امسال پرسپولیس برای چهارمین بار پشت سرهم قهرمان شود فکر کنم سال‌های زیادی این رکورد پابرجا می‌ماند و ماندگار خواهد شد.

بیرانوند با بیان اینکه دوست دارم با قهرمانی از هواداران پرسپولیس خداحافظی کنم و به بلژیک بروم، تاکید کرد: واقعاً برای این قهرمانی خیلی زحمت کشیده‌ایم و امیدواریم با ادامه بازی‌ها نتیجه این زحمات را بگیریم.

علیرضا بیرانوند گفت: به طور مرتب و بر اساس برنامه، تمرین‌های خودم را در زمین چمن پارسیلون خرم‌آباد ادامه می‌دهم و مشکلی از لحاظ بدنی ندارم وبی‌صبرانه منتظر شروع تمرینات گروهی هستم.


۱۳۹۹/۲/۱۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...