نسخه چاپی

نوآوری نیروی زمینی سپاه برای مقابله با ویروس كرونا

سردار اشعری با اشاره به نوآوری‌های نیروی زمینی سپاه برای مقابله با ویروس كرونا، تاكید كرد: طراحی و ساخت اولین نمونه سامانه مه پاش خودرویی در نیروی زمینی سپاه انجام شده است كه این سامانه مجهز به فن توربو برای انجام عملیات پاكسازی محیطی است.


به گزارش نما، سردار قربان محمد اشعری جانشین معاون عملیات نیروی زمینی سپاه درباره اقدامات معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه برای مقابله با ویروس کرونا، اظهار داشت: اقدامات گسترده‌ای از سوی معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه برای مقابله با ویروس کرونا انجام شده است.

اخبار سیاسی- وی افزود: ابلاغ آماده باش ۱۰۰ درصدی به همه نیروها برای ضدعفونی مناطق مختلف کشور از جمله این اقدامات است.

سردار اشعری با اشاره به نوآوری‌های نیروی زمینی سپاه برای مقابله با ویروس کرونا ، تاکید کرد: طراحی و ساخت اولین نمونه سامانه مه پاش خودرویی در نیروی زمینی سپاه انجام شده است که این سامانه مجهز به فن توربو برای انجام عملیات پاکسازی محیطی است.


جانشین معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه با بیان اهمیت ساز و کار ضدعفونی و گندزدایی محیطی در مناطق مختلف کشور، ادامه داد: برای تسهیل در امر پاکسازی و ضدعفونی در مناطق مختلف کشور مخزن آب و پمپ فشار قوی بر روی خودروهای معمولی و تویوتا برای پاکسازی و گندزدایی نصب شده است.

سردار اشعری با بیان ابعاد و تعداد تجهیزات و ادوات بکار گرفته شده برای مقابله با ویروس کرونا توسط قرارگاه های ده گانه نیروی زمینی سپاه، عنوان داشت: قرارگاه های ده گانه نیروی زمینی سپاه قریب به یک هزار و ۷۰۰ دستگاه از تجهیزات و ادوات خود را برای مقابله با ویروس کرونا به کار گرفتند. تعداد یگانهای عمل کننده نیروی زمینی سپاه برای ضدعفونی و پاکسازی مناطق ۱۲۷ یگان بوده است که قریب به سه هزار نقطه را در سراسر کشور ضدعفونی کردند.

وی در پایان با بیان ساز و کار اجرای ماموریت پاکسازی در مناطق مختلف کشور، خاطرنشان کرد: تهیه ۲۱ هزار و ۹۴۵ ماسک، توزیع ۴ هزار و ۱۰۰ دست لباس حفاظتی، تامین و توزیع ۱۲۵ هزار و ۳۵۰جفت دستکش، تامین و توزیع قریب به یک میلیون و ۴۰۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده از دیگر اقدامات نیروی زمینی سپاه در سراسر کشور برای مقابله با ویروس کرونا بوده است.

۱۳۹۹/۲/۱۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: