نسخه چاپی

۷۰ درصد متقاضیان غرفه‌های میادین میوه و تره بار، افراد حقیقی هستند

عکس خبري -?? درصد متقاضيان غرفه‌هاي ميادين ميوه و تره بار، افراد حقيقي هستند

بر اساس اعلام سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، ۷۰ درصد متقاضیان این دوره واگذاری غرفه‌های میادین میوه و تره بار را افراد حقیقی و ۳۰ درصد را افراد حقوقی تشكیل داده‌اند.

به گزارش نما ،بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، واگذاری تعدادی از اماکن عرضه محصولات کشاورزی با توجه به تقویم زراعی مناطق مختلف کشور، پس از اطلاع‌رسانی به تولیدکنندگان واجد شرایط، برگزار می‌شود و ۷۰ درصد متقاضیان این دوره واگذاری غرفه‌های میادین میوه و تره بار را افراد حقیقی و ۳۰ درصد را افراد حقوقی تشکیل داده‌اند.

بر اساس این گزارش، به ترتیب استان‌های همدان، مرکزی، کردستان، سمنان، گلستان و تهران، بیشترین متقاضیان دریافت غرفه را به خود اختصاص دادند و از بین متقاضیان، ۳۲ درصد خواهان دریافت غرفه‌های میوه و ۶۸ درصد خواهان دریافت غرفه‌های محصولات فرنگی هستند.
به منظور حضور هر چه بیشتر باغداران و کشاورزان در میادین میوه و تره بار و حذف هرگونه دلالی و واسطه‌گری احتمالی، هماهنگی‌های لازم با سازمان‌های جهاد کشاورزی استان‌های سراسر کشور و اتحادیه‌ها و تشکل‌های صنفی فعال در این حوزه با هدف امکان حضور مستقیم تولیدکنندگان محصولات کشاورزی صورت گرفته است.
میزان

۱۳۹۹/۲/۲۴

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...