نسخه چاپی

الله‌وردی دهقانی در گفتگو با نما:

میرسلیم نمونه ی یك مدیر پاكدست است

عکس خبري -ميرسليم يک مدير پاکدست است

منتخب مردم ورزقان گفت: میرسلیم از چهره‌های برجسته نظام و مورد اعتماد رهبری معظم انقلاب و از افراد پاكدست و توانمند انقلاب و از نسل اول انقلاب است.

الله‌وردی دهقانی، نماینده منتخب مردم ورزقان در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی پیرامون اینکه میرسلیم گزینه مناسبی برای ریاست مجلس این دوره است به خبرنگار نما گفت: میرسلیم از چهره‌های برجسته نظام و مورد اعتماد رهبری معظم انقلاب و از افراد پاکدست و توانمند انقلاب و از نسل اول انقلاب است.
وی افزود: معتقدم میرسلیم یکی از گزینه‌های خوب برای اداره مجلس شورای اسلامی است.
این نماینده منتخب دوره یازدهم مجلس تصریح کرد: او با پاکدستی و توانایی خوبی که در مدیریت مجلس و آگاهی کافی از مسائل و مشکلات کشور دارد و با توجه به اینکه در دوره‌ای سمت وزارت را به عهده داشت و حدود 40 سال در سمت‌های مختلف نظام مدیریت کرده است گزینه مناسبی برای احراز این سمت در مجلس شورای اسلامی است.
وی با اشاره به اینکه انتظارات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب باید سرلوحه رئیس مجلس آینده باشد خاطرنشان ساخت: جوانگرایی و اعتماد به جوان، تکیه به توانمندی‌های داخل، پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، شفافیت آرا، اقتصاد درون‌زا و برون‌نگر و صادرات‌محور و توجه به صنعت از مواردی است که باید مورد توجه رئیس مجلس آینده باشد. البته مبارزه با فساد هم هست که باید از اولویت‌های اصلی رئیس مجلس آینده باشد.
دهقانی تصریح کرد: نباید دنبال کسی که سمت ریاست مجلس را به عهده می‌گیرد حرف و حدیث و حاشیه و شائبه باشد و این فرد باید پاکدست و خوش‌سابقه باشد که میرسلیم این ویژگی‌ها را دارد.۱۳۹۹/۲/۲۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...